РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Ігрові автомати Igrosoft

Автомати від Igrosoft незмінно входять в п'ятірку найпопулярніших ігрових апаратів. Але при цьому російська компанія стоїть дещо осібно серед інших топових виробників. У розробника всього пара десятків слотів, але це той випадок, коли краще менше, але краще. Перший ігровий автомат - знамениті тепер Мавпочки Crazy Monkey з'явився в 2002. На перший погляд нічого незвичайного в ньому не було: мультиплікаційне оформлення тоді використовувалося в 90% слотів. А ось оригінальний геймплей відразу привертав увагу.

Популярні ігрові автомати Ігрософт

В Crazy Monkey, як і в подальших іграх, розробники застосували рідкісну схему: двосторонній залік комбінацій. Тобто виграш зараховується при випаданні трьох однорідних символів як від лівого барабана (загальноприйнятий стандарт), так і від правого. Це дозволило без особливих програмних шедеврів збільшити ймовірність виграшу в 2 рази. Крім того, дві сюжетні бонусних гри з перспективою дуже великих призів виявилися надзвичайно привабливими.

Великий внесок в повсюдне поширення ігрових автоматів Igrosoft зіграла і дизайнерська концепція. У всіх іграх розповідають якусь зв'язкову історію. Вона починається з виразною заставки, розвивається в основний і ризикованою іграх і закінчується в бонуси. Об'єднує все головний герой, якої важко позбутися гравця ні на хвилину, в якій би локації той не перебував.

Бонусні ігри автоматів від Ігрософт

Сюжетні, цікаві бонусні ігри виразно вдала знахідка Igrosoft. У деяких автоматів вони засновані на принципі вгадай, де. Тобто з безлічі предметів потрібно знайти такі, що приховують приз. Це Crazy Monkey, Resident, Rock Climber. Але є й зовсім незвичайні рішення, як гра типу Монополії в Fruit Cocktail 1 і 2. Такий оригінальний підхід до побудови ігрових автоматів не тільки вивів Igrosoft в лідери, але і дозволив впевнено себе почувати в компанії дуже відомих виробників протягом багатьох років.

На кожному етапі ігрові автомати Igrosoft дивують якимись незвичайними фірмовими рішеннями. Так, найстарший символ оцінений завжди дуже високо. Другим за вартістю йде вайлд - приблизно в два рази менше. Він замінює все, крім старшого символу. Призи від комбінацій зображень після Вайлда вже не настільки вражаючих розмірів, але вони видаються дуже часто, майже кожен спін.

Ризик-гра майже завжди проходить на картах по схемі 1 + 4, коли першу карту відкриває автомат, а з чотирьох, що залишилися гравець повинен вибрати будь-яку. Важливо, що гравець може піти з ризик-ігри, якщо побачить, що карта комп'ютера безнадійна для гравця: туз, король, дама. Такого більше немає ні у одного розробника. Там якщо почав гру будь добрий, закінчи. Маленька, але запам'ятовується деталь: карти завжди оформлені відповідно до сюжету слота. Рідкісні ігрові автомати використовують іншу схему. Наприклад, сімейство Island, де для визначення результату викидається монета.