РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Crazy Monkey 2 / Мавпочки 2

Ігровий автомат Crazy Monkey 2

Шалений успіх ігрового автомата Crazy Monkey надихнув розробників з Ігрософт на створення його продовження - відіслати Crazy Monkey 2. У ньому повторюються всі нюанси, що забезпечили слоту-попереднику популярність. Він в такій же мірі азартний. Ігровий процес такий же якісний, а можливість спробувати безкоштовну гру робить цей апарат доступним кожному!

Розробники зберегли в Crazy Monkey 2 традиційну для бренду конструкцію слотів - 5 барабанів з 9-ма лініями. Кількість ліній встановлює гравець. Кожна лінія приймає про 1-го до 25-ти кредитів. У максимумі загальна ставка становить 225 кредитів. У Crazy Monkey 2 є ризик-гра. Пропозиція зіграти в неї, ризикнувши отриманим виграшем, надходить гравцеві після кожного успішного обертання. Поставлена ​​сума збільшиться вдвічі, якщо гравцеві повезе вгадати одну з чотирьох карт таким чином, щоб вона виявилася вище карти дилера. З великим виграшем виявиться той гравець, кому пощастить отримати бонусний раунд. Він в Crazy Monkey 2 дуже захоплюючий і прибутковий.

Особливості ігрового автомата Crazy Monkey 2

Звичайно, мавпа повинна жити в джунглях. Вони і зображені на екрані. Дуже якісно, ​​потрібно сказати, зображені. У такому ж стилі оформлено ігрове поле. Велика кількість зелені відразу кидається в очі. На зеленому тлі відмінно виглядають символи гри: банани, змія, колібрі та інші. У порівнянні з відеослотм Crazy Monkey, тут більш свіжі, яскраві фарби, а зображення символів і героїні - більш реалістичне. Диким символом залишилася маска. Її роль традиційна - замінювати відсутні зображення в комбінації.

Бонусним символом в Crazy Monkey 2 став логотип автомата. Після 3-х логотипів на екрані починається захоплюючий бонусний етап.
Бонусна гра Ця опція 2-х рівнева. Перший рівень - вибір мотузок, до кінця яких прикріплені або банани - тоді гравцеві дістається приз, або ковадло - тоді мавпа отримує по голові, а користувач повертається в базову гру. Якщо ж все 5 спроб вгадати потрібну мотузку виявляться успішними, бонусна гра виходить на 2-ий рівень. Тут потрібно вибрати одну з старовинних статуй. Одна приховує скарби - приз для гравця. Друга лякає павуком і призу не містить.

Ігровий автомат Crazy Monkey 2 зі своєю божевільною мавпочкою - справжній вибух азарту і виплат. Якісне оформлення, потенційно виграшний функціонал забезпечили цій моделі популярність і довге життя в ігровому просторі. Кілька поколінь гравців вдячні мавпочці за свої виграші!

Автомати схожі на Crazy Monkey 2

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Crazy Monkey 2
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5100 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Crazy Monkey 2
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Crazy Monkey 2
Інтерфейс ігрового автомата Crazy Monkey 2 Символи ігрового слота Crazy Monkey 2 Бонусна гра ігрового апарату Crazy Monkey 2
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Crazy Monkey 2
Символ Crazy Monkey 2 - Crazy Monkey х3
х4
х5
200
1000
5000

Crazy Monkey

Символ Crazy Monkey 2 - Череп (wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Череп (wild)

Символ Crazy Monkey 2 - Гриби х3
х4
х5
30
100
500

гриби

Символ Crazy Monkey 2 - Метелик х3
х4
х5
20
50
200

метелик

Символ Crazy Monkey 2 - Змія х3
х4
х5
10
30
100

змія

Символ Crazy Monkey 2 - Колібрі х3
х4
х5
5
10
50

Колібрі

Символ Crazy Monkey 2 - Жаба х3
х4
х5
3
5
20

Жаба

Символ Crazy Monkey 2 - Банани х3
х4
х5
2
3
10

банани

Символ Crazy Monkey 2 - Мавпочка (bonus)

Мавпочка (bonus)