РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Crazy Monkey / Крейзі Манкі

Ігровий автомат Crazy Monkey

Компанія Ігрософт для досить давно розробила ряд своїх відеослотів і майже всі вони стали хітами. Призначена для користувача аудиторія оцінила моделі бренду за їх прибутковість, просте управління грою і оригінальність сюжетів, які були ментально зрозумілі жителям пострадянського простору. В золотий фонд Ігрософт входить і автомат Crazy Monkey. Веселий і азартний, з можливістю безкоштовної гри він швидко припав до душі гравцям. Чи не загубився він і в нашому віртуальному залі ігрових автоматів, куди переселився разом з іншими ігровими апаратами.

Особливості безкоштовного ігрового автомата Crazy Monkey

Crazy Monkey - автомат з 9-ма лініями на 5-ти барабанах. Така конструкція у більшості слотів виробника. Максимальна ставка теж традиційна - 225 кредитів. Простота управління процесом - одна з переваг автомата. Користувач повинен спочатку вказати, по скільком лініях бажає грати. Потім необхідно виконати ігрову ставку і дати старт обертанням. Серед функцій слота - ризик-гра. Її суть полягає у виборі карти. Якщо карта гравця старше дилерської, гравцеві дістається подвоєна сума, поставлена ​​на раунд. Ставкою в ній є виграш в останньому спині. Найбільш азартний і прибутковий етап в грі - бонусний раунд. Через нього у Crazy Monkey багато шанувальників.

Для оформлення історії про божевільну мавпочці дизайнери вибрали соковиті і свіжі відтінки. На екрані багато зелені і світла. Головна героїня сюжету розташувалася під ігровим полем. У віконцях барабанів обертаються зображення метелика і змії, лева і ще однієї мавпи. Ананаси і банани теж тут. Всі символи яскраві і радують око. Є в Crazy Monkey свій вайлд - картинка з африканською ритуальної маскою. Маска здатна замінювати всякі зображення і приводити таки чином комбінацію в виграшний вигляд. Ще один спецсимвол - бонусний. Їм стала мавпа. Три картинки з головною героїнею відкривають вхід в бонусну гру.

Бонусна гра автомата Мавпочки

Етап проходить на додатковому екрані. Користувач повинен допомогти мавпочці вибрати мотузки з тих, що звисають зверху. Якщо, смикнувши за мотузку, мавпа виявляє банан, гравцеві дістаються призові виплати. Якщо ж на голову героїні звалиться кокос, цегла мул ковадло (такі предмети теж прив'язані до окремих мотузках), раунд закривається. Втім, від ударів можна застрахуватися, якщо поставити на гру максимальну ставку. На мавпі в такому випадку з'явиться каска. Призів не буде, але бонусний етап триватиме. Якщо гравець проходить 1-ий рівень, зірвавши мотузки з призами або минувши неприємності за допомогою страховки, починається рівень 2-ий. У ньому пропонується з 2-х табличок відкрити одну. Якщо вона призова - гравцеві дістається виплата. Другий а порожній.

Ігровий автомат Crazy Monkey надає гравцям кілька варіантів отримає виграш: базова гра, ризик-гра, бонусний етап. азарт гарантований на всіх етапах. Запустивши сьогодні Crazy Monkey, можна зрозуміти, які ігрові пристрасті були у публіки минулих часів, і долучитися до них.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Crazy Monkey
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 563 голосів, середнє: 3,95 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Crazy Monkey
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Crazy Monkey
Інтерфейс ігрового автомата Crazy Monkey Символи ігрового слота Crazy Monkey Бонусна гра ігрового апарату Crazy Monkey
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Crazy Monkey
Символ Crazy Monkey - Crazy Monkey х3
х4
х5
200
1000
5000

Crazy Monkey

Символ Crazy Monkey - Череп (wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Череп (wild)

Символ Crazy Monkey - Лев х3
х4
х5
30
100
500

Лев

Символ Crazy Monkey - Ананас х3
х4
х5
20
50
200

ананас

Символ Crazy Monkey - Ковадло х3
х4
х5
10
30
100

ковадло

Символ Crazy Monkey - Змія х3
х4
х5
5
10
50

змія

Символ Crazy Monkey - Банани х3
х4
х5
3
5
20

банани

Символ Crazy Monkey - Метелик х3
х4
х5
2
3
10

метелик

Символ Crazy Monkey - Мавпочка (bonus)

Мавпочка (bonus)