РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Fruit Cocktail / Полунички

Ігровий автомат Fruit Cocktail

У XX столітті майже всі ігрові автомати були фруктовими. 9 з 10 символів зображували лимони, банани, апельсини, вишні, полуниці і так далі. Потім з'явилися електронні автомати, тематика розширилася, і фрукти витіснені в специфічну нішу. Зараз їх можна побачити, в основному, в ретро-слотах. Але час від часу розробники виходять за звичні рамки фруктового жанру і випускають щось свіже. В ігровому автоматі Fruit Cocktail (Полунички) сама назва говорить, що будуть не просто фрукти, а щось більш вишукане - фруктовий коктейль в який можна грати абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Компанія Igrosoft відрізняється по-справжньому самобутнім, а тому добре впізнаваним стилем. Дизайн ігрового автомата Fruit Cocktail повністю цього стилю відповідає. Яскрава мультиплікаційна графіка, анімований головний персонаж, в даному випадку полуничка, оригінальна бонусна гра і тематичне оформлення ризикованого раунду. Ігрософт завжди дотримується однієї і тієї ж схеми: 5 барабанів, 9 Не закріплених ліній і двосторонній залік комбінацій.

Безкоштовна гра на автоматі Полунички

Кількість ліній підбирається п'ятьма круглими кнопками 1-9 Lines. Чи включається тільки непарна кількість ліній. Величина ставки на одну лінію задається кнопкою Bet. Щоб поставити відразу найбільшу суму, потрібно скористатися кнопкою Max Bet. Autoplay запускає обертання без зупинок - спини йдуть з короткими паузами один за іншим.

Всі символи в слоті Fruit Cocktail фруктові, за винятком самого дорогого - логотипу гри. Мінімальна комбінація для всіх - 3 зображення на лінії, починаючи від лівого або правого краю.

Дикий символ - вишуканий коктейль з усіма фруктами відразу. Зображення підміняє інші, крім Скаттер (полуниця) і найстаршого символу (логотип). Комбінація з одних Вайлд друга за вартістю.

Символ розкиду в ігровому автоматі - полуниця - виконує єдину функцію: запускає бонусну гру. Інших призів за випадання 3 або більше Скаттер не покладається.

Бонусна гра на автоматі Полунички

Додаткова гра в Fruit Cocktail дуже схожа на Монополію. Тільки замість готелів, магазинів і майстерень на клітинах по периметру - повний набір ігрових символів. По центру розташований міні-слот з 3 барабанів. Він починає обертатися, і одночасно по клітинам пробігає покажчик. Якщо він зупиниться на зображенні, яка випала і на барабані, гравець отримує приз, зазначений тут же.

Гра закінчується, якщо покажчик потрапить на одну з 4, розташованих по кутах, клітин Вихід. Кількість раундів залежить від того, скільки Скаттер випало. 3 полуниці - 1 раунд. 5 Скаттер - 3 гри. Результат сильно залежить від випадку: може бути дуже великий приз, а може так статися, що гра закінчиться на першому ж ході.

Ризик-гра дозволяє збільшити виграний приз в два і більше разів. Для входу потрібно натиснути на Bet відразу після виграшу. З'явиться ряд з 5 карт. Першу відкриває дилер. Гравцеві потрібно вибрати одну з 4 залишилися. Якщо вона буде старше, то приз подвоюється.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Fruit Cocktail
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5144 голосів, середнє: 4,01 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruit Cocktail
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruit Cocktail
Інтерфейс ігрового автомата Fruit Cocktail Символи ігрового слота Fruit Cocktail Бонусна гра ігрового апарату Fruit Cocktail
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruit Cocktail
Символ Fruit Cocktail - Fruit Cocktail х3
х4
х5
200
1000
5000

Fruit Cocktail

Символ Fruit Cocktail - Коктейль (Wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Коктейль (Wild)

Символ Fruit Cocktail - Кавун х3
х4
х5
30
100
500

кавун

Символ Fruit Cocktail - Груша х3
х4
х5
20
50
200

груша

Символ Fruit Cocktail - Яблуко х3
х4
х5
10
30
100

яблуко

Символ Fruit Cocktail - Лимон х3
х4
х5
5
10
50

лимон

Символ Fruit Cocktail - Абрикос х3
х4
х5
3
5
20

абрикос

Символ Fruit Cocktail - Вишні х3
х4
х5
2
3
10

вишні

Символ Fruit Cocktail - Полуничка (Bonus)

Полуничка (Bonus)