РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gnome / Гном

Ігровий автомат Gnome

Від більшості ігрових автоматів на тему коштовностей відрізняється апарат Gnome, так як виконаний в мультяшному стилі з яскравими акцентами в дизайні. Його сюжет захоплюючий, і оповідає про невтомних трудівників підземних шахт гномів, які знають толк в золоті і вміють його добувати. Тому їх скарбниці завжди сповнені коштовностями. Екран віртуально слота Gnome заповнює інтер'єр майстерні гнома, що перебувати в печері. Головний герой зараз зайнятий своїм важливою справою - обробкою коштовного каменя, і запрошує азартного гравця приєднатися до нього.

Безкоштовна гра на автоматі Гном

Сюжет ігрового автомат розкривають тематичні символи, що присутні на 5-ти барабанах. Ними є портрет гнома і його знаряддя праці, необхідні атрибути в гірничій справі. Зображення вибудовують виграшні комбінації на 9 ігрових лініях. Важливим символом в тематичному наборі є рудокоп, оскільки виконує обов'язки дикого знака. Він замінює відсутні символи, щоб завершити поєднання, за яке буде виплачена певна призова сума. Вагонетка використовується в якості Скаттер і запускає бонусний раунд.

На панелі управління розташовуються функціональні клавіші. Кнопкою LINE визначаються активні лінії процесу гри. Клавішею BET встановлюється число кредитів. Раунд ризик-гри відкриває кнопка з написом DOUBLE. Щоб ознайомитися з правилами онлайн слота, потрібно клікнути на кнопку HELP.

Після кожного вдалого спина учасник може перевести виграш відразу на свій баланс, або ж випробувати своє везіння і спробувати його подвоїти. Ризик-гра проводитися з використанням карткової колоди. На екрані знаходяться 5 закритих карт. Одну з них відкриває дилер, потім право ходу отримує користувач. Якщо його карта виявиться вищого гатунку, тоді йому присуджується перемога і сума на кону стане більше в 2 рази. Якщо ситуація буде протилежною, то виграш анулюється.

Коли на ігровий поле слота з'являться 3 і більше вагонеток, буде активована бонусна гра. Вона проходить в підземній печері, де ведеться видобуток золота і дорогоцінних каменів. Тут знаходяться 5 вагонеток, і щоб побачити їх вміст, учасник повинен вибрати один з важелів, а гном за нього потягне. Після чого вагонетка перевертається і з неї висипається або скарби, або бруд. Останнє означає завершення раунду. А ось коштовності істотно поповнять баланс гравця. Віртуальний ігровий автомат Gnome - це захоплюючий слот, що затягує з перших хвилин. Головний герой навчить, як правильно відпочивати, отримуючи при цьому солідний прибуток.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Gnome
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5178 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gnome
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gnome
Інтерфейс ігрового автомата Gnome Символи ігрового слота Gnome Бонусна гра ігрового апарату Gnome
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gnome
Символ Gnome - Логотип х3
х4
х5
200
1000
5000

Логотип

Символ Gnome - Гном (wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Гном (wild)

Символ Gnome - Парасолька х3
х4
х5
30
100
500

парасолька

Символ Gnome - Кірка х3
х4
х5
20
50
200

Кірка

Символ Gnome - Каска х3
х4
х5
10
30
100

каска

Символ Gnome - Лампа х3
х4
х5
5
10
50

лампа

Символ Gnome - Молот х3
х4
х5
2
3
10

молот

Символ Gnome - Вагончик (bonus)

Вагончик (bonus)