РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Island / Робінзон / Острів

Ігровий автомат Island

Легендарний бренд Ігрософт відомий своєю лінійкою автоматів з оригінальними сюжетами та динамічними бонусними іграми. Ці слоти стали популярними ще в давні часи. Пройшли десятиліття, автомати обзавелися інтернет-форматом. І витримали жорстку конкуренцію завдяки якісному ігрового процесу. Серед них - ігровий автомат Island. Сюжет слота - пригоди Робінзона на безлюдному острові. Це, до речі, теж одна з причин популярності Island. Гра з пригодницьким колоритом завжди здається гостріше. А саме це і потрібно гравцям.

Характеристики ігрового автомата Island

У моделі традиційна для Ігрософт конструкція - 5 барабанів з 9-ма лініями. Загальна ігрова ставка-максимум - 225 кредитів: по 25 на лінію. Ігровий процес включає в себе базову гру, в якій діють бонусний і дикий символи. Фішка моделі - тематична бонусна гра, що проходить в кілька етапів і закінчується солідними виплатами. Отримати в одну мить подвоєний виграш можна в ризик-грі, поставивши в ній в якості ставки отриману в раунді виграну суму.

Оформлення та символи ігрового автомата Острів

Все, що зображено на екрані Island, сюжетно пов'язане з історією про Робінзона. Штурвал корабля і консервна банка, пляшка з посланням і пейзажна картинка з островом, зображення чайки і черепахи - всього цього напевно знайдеться місце в самотнього життя Робінзона. Сам же головний герой мирно розташувався під ігровим полем, спостерігаючи за тим, що відбувається на екрані. Символи промальовані реалістично, не кілька старомодно - позначається вік слота. Є в Island спеціальні символи. Вайлд - це дельфін, підписаний як JOKER. Він замінює всякий символ, приводячи поєднання до виграшу. бонус—символ - логотип автомата, виконаний у золотому кольорі. 3 таких картинки активують бонусну гру.

Бонусна гра автомата Острів

Багато користувачів, знаючи про наявність у Island бонусної гри, заради неї і запускають автомат. Дуже вже вона захоплююча і прибуткова! Розігрується бонусний етап на окремому екрані. Перед гравцем з'являється на плоту Робінзон, що пливе до острова. Потрібно допомогти Робінзону дістатися до острова, вибираючи тільки плавники дельфінів - їх видно з води. За них покладаються призові виплати. Якщо плавець виявиться акулячим, раунд закінчується.

Якщо ж все п'ять спроб за вибором плавників будуть вдалими, гра переходить у 2-у фазу. Робінзон вже на острові і збирається снідати м'ясом, що звисає з 2-х пальм. Виплату можна отримати, вказавши на один зі шматків. 2-ий варіант - пустушка. Навіть якщо гра 2-го рівня буде без виграшу, користувач по завершенні бонусного раунду не опиниться без призів.

Автомат Island - ностальгічний спогад про азарт минулих часів. Віддавшись спогадам, можна виграти хороший куш, особливо завдяки бонусному раунду. Простий і зрозумілий, слот Island і сьогодні є актуальним, як і раніше.

Автомати схожі на Island

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Island
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 542 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Island
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Island
Інтерфейс ігрового автомата Island Символи ігрового слота Island Бонусна гра ігрового апарату Island
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Island
Символ Island - Island х3
х4
х5
200
1000
5000

Island

Символ Island - Дельфін (Wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Дельфін (Wild)

Символ Island - Рятувальний круг х3
х4
х5
30
100
500

Рятувальний круг

Символ Island - Черепаха х3
х4
х5
20
50
200

черепаха

Символ Island - Штурвал х3
х4
х5
10
30
100

штурвал

Символ Island - Консервна банка х3
х4
х5
5
10
50

консервна банка

Символ Island - Чайка х3
х4
х5
3
5
20

Чайка

Символ Island - Пляшка з запискою х3
х4
х5
2
3
10

Пляшка з запискою

Символ Island - Острів (bonus)

Острів (bonus)