РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Keks / Кекс / Колобок

Ігровий автомат Keks

Ігровий автомат Keks сюжетно є інтерпретацією російської казки про Колобка. Простий, невигадливий сюжет був узятий за основу розробниками з компанії Ігрософт для створення чергового слота. Вийшла славна модель, що поєднує в собі простоту управління і азартний ігровий процес. Користувачам нова версія про Колобка-кекси сподобалася. І за часів свого виходу вона стала неймовірно популярною. Сьогодні представлена ​​в ігровому залі Кінг безкоштовна онлайн версія автомата у багатьох користувачів викличе приємні спогади. Адже розробники зберегли всі особливості автомата, додавши можливість грати безкоштовно, забезпечили йому популярність на піку затребуваності.

Безкоштовна гра на автоматі Keks

Усі, хто знайомий зі слотами Ігрософт, напевно назвуть і кількість барабанів в автоматі, і число ліній. Правильно: 5 барабанів і 9 ліній. Все в традиціях виробника. І загальна максимальна ставка така ж, як і в інших моделях, - 225 кредитів. Управління грою проходить за єдиними правилами Ігрософт. Тому занурення в гру буде безпроблемним. Потрібно встановити лінії, вказати ставку по лінії, запустити барабани. Після успішного спина кожен раз користувачеві пропонується зважитися на ризик-гру, де ставкою є щойно випав виграш. Давши згоду, гравець може, вибравши більш старшу карту, ніж у дилера, миттєво збільшити поставлену суму вдвічі. Фішка Ігрософт - захоплююча бонусна гра - дає гравцеві багато шансів на виграш.

В оформленні ігрового автомата Кекс використані фольклорні мотиви. Предмети народного побуту, знайомі по казках, зайняли віконця автомата. Тут і гармошка з балалайкою, і скалка, і ступка. Є зображення російської печі і самовара. З живих істот в автоматі оселилися двоє: милий чорне кошеня і його господиня - добра бабуся. Бабуся зайнята в'язанням, поки в діжці підходить тісто - таку картину зобразили дизайнери внизу екрану. Нехай автомат не новий і графіка його не сучасна. Але сільський інтер'єр і символи на ігровому полі виглядає цілком доречно. Такий собі ретро-стиль. У грі діють спеціальні символи. Колобок - вайлд-символ. Він замінює все, крім бонусного символу, зображення в неповному поєднанні. У ролі бонус-символу - російська піч. З 3-х грубок на екрані гра переходить на бонусний рівень.

Бонусна гра автомата Кекс

В автоматах Ігрософт бонусні ігри 2-х рівневі. Спочатку потрібно допомогти бабусі відкрити духовки. У більшості духовок - приз і право продовжувати раунд. За деякими дверцятами -дим. Відкривши таку духовку, гравець позбавляється права на бонусний етап. Якщо ж поспіль відкриті 5 призових духовок, гра переноситься в ліс. За одним з 2-х кущів, зображених на екрані, ховається Кекс. Потрібно це вгадати і отримати приз. За кущем №2 немає нічого.

Ігровий автомат Keks - прекрасний спогад про минулі часи і тріумф слотів Ігросфт. Його ігровий потенціал досі актуальний і складає гідну конкуренцію сучасним моделям.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Keks
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5199 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Keks
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Keks
Інтерфейс ігрового автомата Keks Символи ігрового слота Keks Бонусна гра ігрового апарату Keks
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Keks
Символ Keks - Кішка х3
х4
х5
200
1000
5000

кішка

Символ Keks - Колобок (wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Колобок (wild)

Символ Keks - Горщик х3
х4
х5
30
100
500

горщик

Символ Keks - Самовар х3
х4
х5
20
50
200

самовар

Символ Keks - Балалайка х3
х4
х5
10
30
100

балалайка

Символ Keks - Бублики х3
х4
х5
5
10
50

бублики

Символ Keks - Гармонь х3
х4
х5
3
5
20

гармонь

Символ Keks - Тісто х3
х4
х5
2
3
10

тісто

Символ Keks - Піч (bonus)

Піч (bonus)