РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Resident / Резидент

Ігровий автомат Resident

Сьогодні на ігрових ресурсах багато слотів, які почали свою історію ще в минулі часи. Вони пройшли перевірку часом, призначеним для користувача попитом, зберегли свою азартність і привабливість. Тому нові покоління гравців теж не проти спіймати удачу на таких автоматах. Довгожителями ігрового простору є слоти від Ігрососфт. Нехай на тлі сучасних моделей вони виглядають менш сучасно. Безкоштовний ігровий автомат Resident - один з таких слотів. Його шпигунський сюжет досі цікавий користувачам, а якість бонусних етапів буде актуальним ще довгий час. Грати безкоштовно на апараті Резидент ви можете у віртуальному ігровому клубі Кінг.

Безкоштовна гра на автоматі Резидент

Автомат Resident - це 5-тібірібінний слот з 9-ма лініями для виплат. Ставити на них можна в максимумі 225 кредитів. Автомат функціонально різноманітний. Є в ньому бонусна гра з декількох етапів. Присутній і ризик-гра, в якій можна одним кліком подвоїти поставлену суму.

В оформленні автоматів Ігрософт є одна спільна риса. Гру представляє головний герой - його велике зображення обов'язково присутній на екрані поза ігровим полем. У Resident таким персонажем став військовий розвідник. Він вивчає карти і спостерігає за грою. Символами стали зображення речей, що вважаються атрибутами повсякденного життя розвідника. Тут обертаються пістолети і кулемет, медалі та погони. Мабуть, потрібен розвіднику і вогнегасник - в грі він діє як Вайльд: замінює всякі зображення в неповній комбінації. Бонусним символом стала картинка з сейфом. Цей символ не оплачується. 2-5 сейфів переводять гру на бонусний рівень. До речі, в ігровому середовищі слот відомий як Сейфи - користувачі так назвали слот на честь бонус-символу.

Бонусна гра автомата Resident

Цікавий бонусний етап в Resident - одна з причин популярності автомата. Завдання користувача - розкрити сейфи з призами і обійти сейф з вибухівкою, тому що він закриває бонусний етап. У сейфах заховані множники для ставки. Тому, якщо гравцеві супроводжує удача, етап з сейфами може бути дуже прибутковим. Розкривши 5 сейфів і не наткнувшись на вибухівку, гравець потрапляє на новий рівень бонус-ігри. Тут вибір виграшних варіантів не так широкий. З 2-х зображених дверей потрібно вибрати одну. Відкривши ту, за якою виявиться дівчина, гравець отримає до 100 кредитів. Другі двері - варіант нульовий.

Хоч і продовжують Резиденту наступати на п'яти наворочені автомати, він позицій не здає. Проста конструкція, легке управління ігровим процесом і суперприбутковими гра - ось причини, котрі притягують до автомата увагу користувачів. Наявність ризик-гри додає слоту гостроти і азарту.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Resident
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 556 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Resident
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Resident
Інтерфейс ігрового автомата Resident Символи ігрового слота Resident Бонусна гра ігрового апарату Resident
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Resident
Символ Resident - Resident х3
х4
х5
200
1000
5000

Resident

Символ Resident - Вогнегасник (wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Вогнегасник (wild)

Символ Resident - Погони х3
х4
х5
30
100
500

погони

Символ Resident - Кулемет х3
х4
х5
20
50
200

кулемет

Символ Resident - Медаль х3
х4
х5
10
30
100

медаль

Символ Resident - Журнал х3
х4
х5
5
10
50

Журнал

Символ Resident - Протигаз х3
х4
х5
3
5
20

протигаз

Символ Resident - Пістолет х3
х4
х5
2
3
10

пістолет

Символ Resident - Сейф (bonus)

Сейф (bonus)