РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Rock Climber / Скелелаз

Ігровий автомат Rock Climber

Популярність ігрового автомата Rock Climber сформувалася ще за часів давно минулі. Гравцям сподобався сюжет про альпініста і його пригоди. А головне, користувачі оцінили якість гри, пропоноване цим слотом, і рівень його виграшності. Тому ігровий автомат Rock Climber, поряд з іншими моделями компанії Ігрософт, потрапив в число автоматів-хітів. Рівень популярності моделі зумовило її появу і на інтернет-ресурсах. Давні шанувальники слота можуть, ностальгуючи, згадати давній азарт. А молоде покоління користувачів може запускати автомат як раритет і як зразок якісного ігрового процесу.

Безкоштовна гра на автоматі Скелелаз

Пристроєм Rock Climber схожий на інші слоти Ігрософт. У ньому 9 ліній на 5-ти барабанах. Загальна ігрова ставка в максимумі - 225 кредитів. Вигравати пропонується в базовій грі, бонусної і ризикованою. Кожен етап по-своєму колоритний, але азартні все без винятку. Ігровим процесом легко управляти. Зручна і зрозуміла панель управління сама веде гравця по грі. Розбереться кожен, навіть новачок. Коефіцієнти символів вказані в спеціальній таблиці.

Все Ірового автомати від Ігрософт - слоти сюжетні. І їх оформлення повністю відповідає заявленій фабулі. Rock Climber оповідає про альпінізм, значить, на екрані потрібно очікувати зображення, пов'язані з цією професією. Так і є: наметі, спортивній куртці, рюкзаку, гірським черевиків, теплій шапці і льодоруб завжди знайдеться місце в багажі альпініста. Зображення яскраві, але виглядають простовато - все-таки слоту багато років!

У ролі Вайлда діє зображення прапора. Символ замінює будь-які картинки на лінії, якщо це потрібно для виграшу, а кігті для альпінізму з прив'язаною до них мотузкою - бонусний символ. З 3-х таких зображень починається бонусний раунд.

Бонусна гра автомата Rock Climber

Бонусний етап в Rock Climber чудовий. Не виграти в ньому нічого практично неможливо. Складається він з 2-х рівнів. Спочатку на екрані з'являється скеля і закріплені на ній 5 мотузок. Потрібно, вказавши на мотузку, успішно просунутися вгору і отримати при цьому виграш. З решти мотузок потрібно і далі вибирати ту, яка приносить виплату і веде до вершини. На жаль, якщо мотузка призведе до печери - там хижак зустріне гравця - бонусний етап закінчується. Якщо ж користувач вдало вибере всі 5 мотузок і підійметься на вершину, встановивши там переможний прапор, він отримає ще призові виплати.

Ігровий автомат Rock Climber по частині геймплея дасть фору навіть сучасним моделям. По суті гри він як і раніше сильний і азартний слот. Особливо на етапі бонусної гри, коли азарт зашкалює, а виплати відрізняються солідністю і частотою.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Rock Climber
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5145 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Rock Climber
платформа:
Igrosoft
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/25
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Rock Climber
Інтерфейс ігрового автомата Rock Climber Символи ігрового слота Rock Climber Бонусна гра ігрового апарату Rock Climber
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Rock Climber
Символ Rock Climber - Rock Climber х3
х4
х5
200
1000
5000

Rock Climber

Символ Rock Climber - Прапор (wild) х3
х4
х5
100
500
2000

Прапор (wild)

Символ Rock Climber - Палатка х3
х4
х5
30
100
500

намет

Символ Rock Climber - Куртка х3
х4
х5
20
50
200

куртка

Символ Rock Climber - Рюкзак х3
х4
х5
10
30
100

рюкзак

Символ Rock Climber - Черевики х3
х4
х5
5
10
50

черевики

Символ Rock Climber - Шапка х3
х4
х5
3
5
20

шапка

Символ Rock Climber - Ледоруб х3
х4
х5
2
3
10

льодоруб

Символ Rock Climber - Мотузка (bonus)

Мотузка (bonus)