РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Космолот - ігрові автомати

Космолот

Нова лотерея «Космолот» від УНЛ почала захоплювати міста України. У даній лотереї дещо змінилися умови розіграшу віртуальних квитків, а також лотерейні термінали і дизайн ігрових залів, а до і так великої кількості ігрових автоматів (лотоматов) додалося кілька барвистих новинок.

Ігрові автомати від Космолот реалізовані таким способом, що при кожній суканню відбувається розіграш одного віртуального квитка лотереї, а результат розіграшу і сума виграшу візуалізується як комбінація символів на ігрових барабанах лотомата. Цей спосіб - повністю легальний відповідно до Закону України від 06.09.2012г. N5204-VI «Про Державні лотереї в Україні».

З 12 жовтня 2018 року Українська Національна лотерея запустила онлайн версію для Космолота. Ми зв'язалася з офіційним представником космолота і підтверджуємо, що ресурс cosmolot.com.ua дійсно є офіційним сайтом лотереї Космолот.

Ігрові автомати від Космолот

- бездепозітний бонус - за реєстрацію
1000 UAH
1й крок
Реєструйся на сайті
2й крок
Підтвердь email і номер телефону
3й крок
Отримай бонус реальними грошима
ДЕТАЛЬНІШЕ
- Привітальні ПАКЕТ - найвищий в Європі
212 000 UAH
1й крок
БОНУС
100%
2й крок
БОНУС
125%
3й крок
БОНУС
150%
ДЕТАЛЬНІШЕ
- БОНУС НА ДЕПОЗИТ 300% - за депозит
300 %
1й крок
Реєструйся на сайті
2й крок
Підтвердь email і номер телефону
3й крок
Отримай бонус реальними грошима
ДЕТАЛЬНІШЕ

УНЛ повідомив що з 6 липня 2019 року припиняє роботу лотереї Космолот. Як повідомив наш джерело, була припинена ліцензія і всі суб-ліцензії як онлайн залу cosmolot.com.ua так і мережі наземних клубів. Вже з 8 липня Космолот став окремим брендом лотереєю і увійшов до ліцензії лотерейного оператора МСЛ. Перед цим МСЛ зареєстрував лотерею Лото ПЛЮС, яку і буде поширювати мережу Космолот як в онлайні так і в наземних залах.

Як працює миттєва лотерея КОСМОЛОТ

Державна миттєва лотерея КОСМОЛОТ не застосовуватися до типових азартних ігор. У даній лотереї є своєрідний «призовий фонд» і становить він 75% від суми всіх викуплених електронних квитків. Такий розмір призового фонду відповідає рекомендаціям Європейської Асоціації Державних Лотерей і строго контролюється відповідними державними органами. Виграш і коефіцієнт виграшу при покупці електронного лотерейного квитка (аналог обертання барабанів ігрового автомата) закладається у випадковому порядку під час генерації електронного квитка.

Варто зауважити, що ймовірність виграшу і коефіцієнт ніяк не залежить від суми вашої ставки. Неможливість зміни цих показників строго гарантується електронним підписом кожного квитка. Всі ігрові термінали Космолот і лотомати Космолот об'єднані в одну мережу що гарантує збереження і захист усіх ігрових сеансів, а також неможливість підлаштувати відсоток віддачі, або як у нас в народі кажуть «підкрутити» ігрові автомати.

гра на автоматах від Космолот

Ігрові автомати від Космолот

Хоча це і не зовсім ігрові автомати в звичному гравцям вигляді, лотомати використовують всі ті ж популярні мотиви. Ви дізнаєтеся в ігрових автоматах від Космолот вже знайомі гри від Novomatic, Ігрософт, МегаДжек. Все так же в Космолоте грають в: Книжки, Піраміди, Екстра Хот, Мавпочки, c єдиною обмовкою що тепер це не ігрові автомати, а лотерейні автомати. Такі автомати для Космолота розробила компанія Simple Games (тільки наземні зали). Ця інформація вказана і на офіційному брендування залів.

важливий нюанс, автомати в наземних залах і гри на сайті Cosmolot відрізняються, це абсолютно різні платформи з різними іграми, анімацією, відсотком віддачі RTP. Загального тільки назви автоматів, Будьте гранично обережні починаючи грати в Космолот онлайн. Звична гра з клубу на сайті Cosmolot буде вести себе зовсім інакше.

Гра візуалізувати 1 в 1 як ігровий автомат з відзнакою тільки в тому, що при кожному обертанні барабанів вам видається номер квитка, який зараз розігрується. В ігрових автоматах присутній також і бонусні ігри, з абсолютно ідентичною механікою що і в оригіналі. Грати в апарати від Космолот все також цікаво, як і в справжні ігрові автомати, але для простого гравця стало набагато більше плюсів:

лотомати Космолот

Ігрові автомати від Космолот новий виток у розвитку легальної ігрової індустрії в Україні. Гравці можуть грати в уже звичні ігрові автомати по лотерейним правилами в тисячах ігрових залів по всій Україні. Космотол - строго контролюється УНЛ, а проведення розіграшів здійснюватися за міжнародними правилами проведення лотерей. У нашому ігровому залі Асік Про ви можете ознайомитися з найпопулярнішими безкоштовними ігровими автоматами, які зустрічатися в ігрових залах Космолота.