РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Aces & Faces / Тузи і картинки

Відео покер Aces & Faces

Покер - одне з найактуальніших карткових розваг. Звичайна атмосфера цієї гри - компанія однодумців, яка хотіла за столом покеру. Сучасні технології дозволяють обійтися комп'ютером / гаджетом, щоб стати учасником покерного процесу. Виробники софта для онлайн ресурсів пропонують свої варіанти автоматів, розроблених на основі покерних принципів. Серед них - слот Aces & Faces від корпорації Mega Jack. Ця модель адресована перш за все тим, хто чудово розбирається в покері. Втім, новачкам вона теж сподобається азартом і прибутковістю.

Особливості онлайн покеру Aces & Faces

Простота і лаконічність - девіз оформлення моделі Aces & Faces. Спокій синього фону дає можливість зосередитися безпосередньо на карткових комбінаціях, які контрастно виглядають на синьому полі. Зручним для користувача є висновок виплатний таблиці безпосередньо на екран. Кожна деталь оформлення органічно вписується в загальну концепцію дизайну, в тому числі кнопки панелі управління. Панель сконструйована за тими ж принципами, що в інших моделях Mega Jack, проте є окремі тонкощі, продиктовані правилами покеру.

Ігровий процес

Мета покеру - зібрати виграшну комбінацію карт. Досвідчений гравець знає все про таких поєднаннях, а новачок може познайомитися з ними в спеціальній таблиці. Первісне дію гравця - формування ставки, і наступний крок - роздача карт. 5 отриманих карт гравець аналізує і вирішує, наскільки кожна карта корисна для можливого виграшного поєднання. Тут, звичайно, гравцеві потрібно проявити свої стратегічні здібності, прораховуючи можливі варіанти майбутніх комбінацій.

Вирішивши, які карти залишаються, користувач закріплює свій вибір кнопками HOID - помічені карти фіксуються на екрані, інші - перездати, формуючи остаточну комбінацію. Вона-то і оцінюється в порівнянні з можливими виграшними варіантами. Найбільш високі виплати відповідають Роял флешу. Щоб збільшити шанси на виграш, можна включити роздачу на 5 рук.

Ризик-гра в покер

Після будь-якого виграшного раунду в Aces & Faces за бажанням гравця активується ризик-етап. У ньому розігрується виплачена в раунді сума з подвоєнням. Її можна подвоїти, якщо їх 4-х представлених карт вгадати ту, що за рангом виявиться вище відкритої карти дилера. Якщо ж вибір гравця буде не на його користь, ставка йде і ризик-гра закривається.

Ігровий автомат Aces & Faces, як і інші покерні моделі, дозволяють гравцеві не просто споглядати ігровий процес, але і брати участь в ньому, прораховуючи потенційні виграші. Стимулом в грі є високі коефіцієнти, запропоновані виробником. З'єднання покерних правил і традицій ігрових автоматів роблять Aces & Faces яскравим азартних розвагою.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Aces Faces
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДЕО ПОКЕРУ Aces Faces
платформа:
Mega Jack
колода:
52 карти
Мін. комбінація:
Вальт
Джокер:
немає
Тип покеру:
відеопокер
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на руку min / max:
0.25 / 10
Макс. коефіцієнт:
4000
Скріншоти ВІДЕО ПОКЕРУ Aces Faces
Інтерфейс ігрового автомата Aces Faces Символи ігрового слота Aces Faces Бонусна гра ігрового апарату Aces Faces