РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Aztec Gold / Піраміди / Золото Ацтеків

Ігровий автомат Aztec Gold

На сьогоднішній день так і не вдалося дослідникам роздати повністю таємниці стародавнього племені ацтеків. Допомогти в цій справі зможе кожен азартний гравець, вибравши ігровий автомат Aztec Gold. Йому належить випробувати на собі образ дослідника, і отримати за це великий приз, а його розмір приємно здивує. Безкоштовна гра на автоматі Піраміди дозволить Вам ознайомитися з апаратом Золото Ацтеків і відчути справжній азарт від гри.

Безкоштовна гра на автоматі Піраміди

Онлайн слот Aztec Gold (Піраміди) є найбільш популярним автоматом серед апаратів схожої тематики. У його переваги зможе переконатися кожен гравець, який вибрав слот для свого дозвілля. Гра буде проходити на 5-ти барабанах, що обертають набір з 21 кредитної лінії. Перш ніж запустити автомат, слід визначитися з деякими необхідними параметрами. Для цього передбачені функціональні клавіші, що знаходяться внизу екрану. Кнопкою Line учасник встановлює кількість ліній, що будуть задіяні в процесі. Вони є основою для виграшних комбінацій, тому максимальний показник забезпечить більшу кількість вдалих поєднань. Клавішею Bet визначається сума ставки.

Для того, щоб цікавіше було грати, виробник використовував якісне музичне наповнення. Кожен спін супроводжується автентичної мелодією ацтеків, яка змінюється при вдалій комбінації.

Тематичні символи слота допоможуть дізнатися культуру і традиції древнього племені. На барабанах знаходяться зображення тигра, жаби, орла, золотого дракона, лами, а також томатів, маїсу. Золота статуетка, що уособлює древнє божество, гарантує високу продуктивність гри, так як виконує обов'язки дикого знака. Вайлд здатний заміняти ігрові символи, яких бракує, щоб закінчити призову комбінацію. Це дозволяє зробити кожен спін прибутковим.

Як грати на автоматі Піраміда

Одним з важливих атрибутів в культурі ацтеків була піраміда. У безкоштовному ігровому автоматі Aztec Gold вона також присутня і виконує роль бонусного символу. Комбінація з 3-х пірамід активує призову гру, що складається з декількох етапів. Для початку потрібно знайти заховані піраміди, за що буде виплачено винагороду, відповідно до цінністю даних об'єктів. Другий етап прохід вже всередині монументального будови. Гравець побачить кам'яні блоки, за якими заховані різні зображення, що мають свою цінність. Вибираючи навмання, учасник отримує призи, але якщо він відкриє знак зі змією, тоді раунд буде завершено.

У слоті Золото ацтеків є ризик-гра, що допоможе користувачеві стати трохи багатшими або залишить без куша. За її умовами гравець повинен переграти дилера, відкривши карту найвищого гатунку. Якщо йому це вдасться, тоді виграш, що буде поставлений на кін, подвоюється. В іншому випадку, ставка буде втрачена.

Автомати схожі на Aztec Gold

Last Updated: 23 травня, 2018
Оцініть ігровий автомат Aztec Gold
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5160 голосів, середнє: 4,92 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aztec Gold
платформа:
Megajack
WILD символ:
є
Кількість ліній:
21
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 0.5
Макс. коефіцієнт:
1500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Aztec Gold
Інтерфейс ігрового автомата Aztec Gold Символи ігрового слота Aztec Gold Бонусна гра ігрового апарату Aztec Gold
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aztec Gold
Символ Aztec Gold - анунакі х2
х3
х4
х5
1
12.5
100
1500

анунакі

Символ Aztec Gold - Воїн Ацтек х3
х4
х5
10
50
500

воїн Ацтек

Символ Aztec Gold - Дівчина Ацтек х3
х4
х5
10
50
375

дівчина Ацтек

Символ Aztec Gold - Орел х3
х4
х5
10
50
250

Орел

Символ Aztec Gold - Пума х3
х4
х5
5
10
50

Пума

Символ Aztec Gold - Жаба х3
х4
х5
2.5
5
50

Жаба

Символ Aztec Gold - Лама х3
х4
х5
2.5
5
50

Лама

Символ Aztec Gold - Кукурудза х3
х4
х5
2.5
5
50

Кукурудза

Символ Aztec Gold - Помідор х3
х4
х5
2.5
5
50

помідор

Символ Aztec Gold - Птах (scatter) х3
х4
х5
4
20
100

Птах (scatter)

Символ Aztec Gold - Піраміда (bonus)

Піраміда (bonus)