РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Champagne / Шампанське

Ігровий автомат Champagne

Відіслати Champagne належить до тих моделям автоматів, які називають старожилами ігрового простору. Його популярність почалася ще в минулі часи, коли ігровий бізнес проходив стадію становлення. З'явилися в той час автомати компанії Megajack були дуже популярні, а особливо Champagne. Легендарний слот Шампанське приніс виграш тисячам користувачів. Тому з настанням епохи онлайн ігор ця модель не залишилася без уваги і зайняла гідне місце на віртуальних просторах.

Особливості ігрового автомата Шампанське

У слоті Champagne 5 барабанів і 21 лінія для виплат. За допомогою панелі налаштувань виставити можна за бажанням будь-яку кількість ліній. Головна причина популярності моделі - це різноманіття її опцій. Є тут і ризик-гра, і безкоштовні спини з діючими в них додатковими множниками, і бонусна гра. Тому у користувача, який зупинив свій вибір на Champagne, є кілька шансів на успіх. Найбільший куш гри може принести приз в Х10000.

У дизайні слота позначається стилістика минулих років: сьогоднішні вимоги до зовнішнього вигляду автоматів набагато вище. Анімаційні ефекти теж, як правило, зараз більш якісні. Але для часу свого створення Champagne був неймовірно показовим слотом. Гравець, вимогливий насамперед до ігрового процесу, а не до оформлення, навіть порадіє того, що деталі візуалізації не мають зайвих наворотів. Хоча колірні рішення на екрані, безумовно, до цих пір виглядають свіжо і яскраво. Панель управління гранично зрозуміла, а виведена на табло інформація по грі полегшує контроль над ігровим процесом.

Символи автомата Шампанське

Сюжет відіслати присвячений розкішному відпочинку, тому на екрані можна побачити всі його атрибути: чудовий морський лайнер, екзотичний острів, велика кількість фруктів, дорогі коктейлі. Wild-символ даного автомата - це герб з літерою Е. Зображення формує власні комбінації, а також замінює інші елементи гри (якщо це необхідно для виграшу). Scatter-символ - це знак умовної одиниці. Дане зображення теж формує виграшні поєднання, але не по заявленим в автоматі лініях, а потрапивши в будь-яку клітинку ігрового поля. За 3/4/5 Скаттер нараховуються безкоштовні спини.

Ще один спецсимвол в Champagne - зображення пляшки з шампанським. Це бонусний символ і він відкриває особливу призову гру.

Бонусна і ризик-гра автомата Champagne

Зміст бонусного раунду підтверджує назву слота. Гравець пропонується вибрати з 5-ти пляшок з ігристим напоєм дві, визначивши таким чином по їх вмісту свій виграш. Якщо попадуться дві однакові пляшки, виграш подвоюється. Ризик-гра проходить за відомим алгоритмом. Після виграшного базового спина гравець, який погодився на раунд і вирішив ризикнути виграшем, повинен вибрати карту. Якщо вона вища дилерської, виграш подвоюється, ну а помилка закриває раунд.

Champagne - слот давній, але до цього дня актуальне. Гравцями цінується перш за все його виграшний функціонал. Наявність в ньому кількох призових опцій - безумовний плюс моделі.

Автомати схожі на Champagne

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Champagne
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Champagne
платформа:
Megajack
WILD символ:
є
Кількість ліній:
21
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 0.5
Макс. коефіцієнт:
210
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Champagne
Інтерфейс ігрового автомата Champagne Символи ігрового слота Champagne Бонусна гра ігрового апарату Champagne
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Champagne
Символ Champagne - Ешка (Wild) х2
х3
х4
х5
0.1
1
20
100

Ешка (Wild)

Символ Champagne - Катер х2
х3
х4
х5
0.07
0.1
0.2
10

катер

Символ Champagne - Острів х2
х3
х4
х5
0.05
0.1
0.2
10

острів

Символ Champagne - Вишні х2
х3
х4
х5
0.03
0.05
0.2
1

вишні

Символ Champagne - сливи х2
х3
х4
х5
0.03
0.05
0.2
1

сливи

Символ Champagne - Коктейль х3
х4
х5
0.05
0.2
1

коктейль

Символ Champagne - Лимон х3
х4
х5
0.05
0.2
1

лимон

Символ Champagne - Ананас х3
х4
х5
0.05
0.2
1

ананас

Символ Champagne - Виноград х3
х4
х5
0.05
0.2
1

Виноград

Символ Champagne - Кавун х3
х4
х5
0.05
0.2
1

кавун

Символ Champagne - Бакс (Scatter)

Бакс (Scatter)

Символ Champagne - Шампанське (Bonus)

Шампанське (Bonus)