РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Jacks or Better / Вальт або вище

Відеопокер Jacks or Better

Онлайн відеопокер Jacks or Better - це, так би мовити, обов'язкова покеру програма в репертуарі майже всіх виробників софту для ігрових ресурсів. Покер - настільки популярна гра, то обійти її увагою розробники покеров не змогли: це вдарило б по перевагах мільйонів гравців. Тому Jacks or Better присутній в колекціях багатьох ігрових брендів. Є свої валет І Вище і в списках автоматів від Mega Jack. Ця зручна і прибуткова модель перенесе користувача в захоплюючий світ покеру.

Характеристики відео покеру Jacks or Better
У Jacks or Better 50 ліній для гри, і в них грає колода в 52 карти без джокерів. Щоб роздача карт закінчилася виграшем, на екрані повинна сформуватися успішна комбінація. Дізнатися правила оплати можна, відкривши спеціальну таблицю. У Jacks or Better є опція, притаманна не тільки покеру, а й багатьом відіслати - ризик-гра. Завдяки цій опції виграшність автомата значно збільшується.

Оформлення покеру Jacks or Better
Автомат і покер - два цих ігрових розваги з'єдналися в Jacks or Better. Це відбилося і в оформленні моделі. Ігрове поле зайнято картами, вони знаходяться в його нижній частині. Дизайн, до речі, у них класичний. Над карткової комбінацією розміщено таблицю з внесеними в неї картковими поєднаннями, що полегшує контроль за виграшами. Більшість анімаційних ефектів торкнулися безпосередньо процесу роздачі карт.
Від ігрових автоматів Jacks or Better дісталися принципи оформлення панелі управління. Тут теж є кнопка, що встановлює номінал монет і конкретизує ставку. Спеціальні кнопки - введення / заміна карт - нагадують кнопки за вибором ліній. Яскравий синій фон, барвисті кольори символів роблять гру приємною і цікавою.

Як грати в онлайн покер

Хід гри визначається тим, які карти лунають користувачеві. Перша роздача гравцем уважно аналізується. Робляться висновки: які карти корисні для майбутньої комбінації, а які варто замінити, замовивши перездачу. Натисканням кнопок Hold потрібні карти залишаються в комбінації, а решта перездати. Друга перездача - остаточна і випала комбінація оцінюється на предмет відповідності виграшу. Найприбутковіший картковий варіант - каре і фул-хаус, за якими закріплені найвищі коефіцієнти.

Доступна в Jacks or Better ризик-гра - за своєю суттю класична гра на подвоєння. Починається вона після успішного спина за бажанням гравця. Ставкою в ній буде виплата, нарахована за останню виграшну комбінацію. Так, на екран виводяться карти і потрібно вибрати одну. Вона виграє, якщо карта дилера виявиться нижче рангом. Якщо ж карта дилера перемагає, гравець втрачає ставку, а ризик-гра деактивує.

Mega Jack - авторитетна компанія. Її автомат Jacks or Better - відмінний варіант азартного відпочинку і для шанувальників звичних автоматів, і покеру. Такий синтез - безсумнівний плюс моделі.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Jacks or Better
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДЕО ПОКЕРУ Jacks or Better
платформа:
Mega Jack
колода:
52 карти
Мін. комбінація:
Вальт
Джокер:
немає
Тип покеру:
відеопокер
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на руку min / max:
0.25 / 10
Макс. коефіцієнт:
4000
Скріншоти ВІДЕО ПОКЕРУ Jacks or Better
Інтерфейс ігрового автомата Jacks or Better Символи ігрового слота Jacks or Better Бонусна гра ігрового апарату Jacks or Better