РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Mega Jack Poker / Мега Джек Покер

Відеопокер Mega Jack Video Poker

Мега Джек - бренд, репутація якого формувалася десятиліття (починаючи з 1999 року). Сьогодні авторитет виробника бездоганний і якість продукції Mega Jack не викликає нарікань навіть серед самих вибагливих користувачів. Колекція Mega Jack включає як звичні Відеослоти, так і автомати, в яких розігрується покеру партія. Mega jack video poker - модель, поєднала гідності покеру і слота. Це відмінна можливість розважитися як для шанувальників відіслати, так і для шанувальників покеру.

Оформлення відео покеру Mega Jack

В общем-то, в більшості слотів оформлення схоже. В Mega jack video poker такий же синій фон, як в інших моделях. На екрані є сусідами таблиця виплат і карткова комбінація з 5-ти номіналів.

Стриманий металевий колір панелі управління вдало поєднується з синім полем. Кнопки на панелі виконані в тому ж стилі, що і в інших відіслати Мега Джек, а їх назви відповідають правилам покеру.

Як грати в Mega jack покер

Правила гри в Mega jack video poker абсолютно ідентичні тим, що діють в реальному картковому покері. Спочатку потрібно зробити ставку, а потім замовити роздачу карт. Отримавши 5 карт, потрібно зорієнтуватися в плані потенційного виграшу. Тобто вирішити, які карти корисні для успішної комбінації, а які потрібно замовити повторно. Робиться це просто: біля потрібних карт слід натиснути HOLD - аналогічні водяні знаки з'являються безпосередньо на карті. Ще не замовлена ​​повторна роздача, гравець може міняти рішення і знімати з карти HOLD. Залишивши в грі потрібні карти, користувач замовляє перездачу інших. Після заміни автомат оцінює комбінацію на виграш. Всі виграшні комбінації заявлені в таблиці - вона завжди перед очима. Найцінніший приз відповідає Роял Флеш. Але тут є варіанти, адже коефіцієнт Х1000 спрацює лише в тому випадку, коли ставка була виконана за найвищим рівнем.

У реальному покері ризик-гра відсутня, але в автоматі Mega jack зазначена опція встановлена. Як тільки в раунді випадає виграш, спливає вікно з пропозицією активувати ризик гру. Згода гравця означає, що він ставить на кін випав виграш з метою його подвоїти. Для збільшення виграшу потрібно вгадати, яка із запропонованих дилером карт вища за ту, що на екрані з'явилася у відкритому вигляді. Якщо ж гравець вкаже на карту молодше рангом, поставлена ​​сума згоряє, а ризик-гра закривається. Щоб не обнулити виграш, можна ризикувати лише його половиною - інша залишиться гравцеві.

На тлі численних відео покеров модель Mega jack виділяється високим відсотком повернення. Зрозуміле управління, класичне оформлення плюс загальновідомі правила покеру - причини популярності цього автомата.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Mega Jack Poker
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДЕО ПОКЕРУ Mega Jack Poker
платформа:
Mega Jack
колода:
52 карти
Мін. комбінація:
Вальт
Джокер:
немає
Тип покеру:
відеопокер
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на руку min / max:
0.01 / 0.1
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ВІДЕО ПОКЕРУ Mega Jack Poker
Інтерфейс ігрового автомата Mega Jack Poker Символи ігрового слота Mega Jack Poker Бонусна гра ігрового апарату Mega Jack Poker