РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Avalon / Авалон

Ігровий автомат Avalon

Ігрові Відеослоти, сюжет яких заснований на різних легендах, казках і епосах, користуються великим попитом у користувачів різних вікових категорій. А тому не дивно, що подібний контент з'являється на просторах мережі все частіше і частіше.

Компанія Мікрогеймінг також не стала відставати від сучасних тенденцій, представивши ігровий автомат Avalon. Цей безкоштовний ігровий автомат заснований на легенді про меч Короля Артура, який був захований посеред озера Авалон. Тільки хоробрий серцем і чистий душею людина змогла б відшукати цю реліквію і пізнати силу.

Безкоштовна гра автомата Avalon

Візуальна подача цього відіслати виконана дуже стильно і в той же час лаконічно. Основна увага користувача приверне ігрове поле, що складається з 5 барабанів. Для кожного барабана характерна наявність трьох осередків, в яких будуть розміщуватися різноманітні картинки. У грі присутній 20 ліній, які послужать шляхами для вибудовування призових збігів. Щоб гравцям було зручно відстежувати стан всіх ліній, на бічну периферію поля поміщені лінійні маркери.

Маркери будуть проявляти себе як в процесі формування виграшів на конкретній лінії, так і в момент настройки самого лінійного показника. Нижня частина екрану представлена ​​у вигляді панелі для управління настройками гри. Тут можна контролювати ставку, вибирати оптимальне число ліній або запускати спини в найбільш зручному режимі. Крім усього іншого, на панелі є показники поточних налаштувань (ставка, баланс користувача, виігри) і додаткові кнопки для виклику довідки, відкриття таблички виплат і так далі.

Бонусна гра автомата Авалон

Вся символіка автомата - це сукупність гральних карт, тематичної атрибутики і персонажів найдавнішої історії. Кожен з цих символів обзавівся персональними коефіцієнтами, що грають ключову роль в момент нарахування винагороди. Чим більше ідентичний символів є частиною одного випаду, тим вище індивідуальний коефіцієнт проявить себе. Всі виграшні комбінації повинні стартувати з крайнього лівого барабана і вибудовуватися по одній з наявних виплатних ліній. Розробники додали в гру і парочку спеціальних елементів.

Наприклад, дикий вайлд-символ примітний тим, що є універсальною деталлю для всіх комбінацій. Він здатний підстроїтися під будь-який випад, підвищуючи таким чином продуктивність гри. На пару з Вайлд впливати на продуктивність гри буде Скаттер. Він грає без прив'язки до комбінаціям, а в кількості трьох або більше штук відкриває доступ до фрі-спинах. Ці спини безкоштовні, а значить максимально результативні для будь-якого учасника. В їх момент з'являється додатковий дикий знак, який явно не буде зайвим. При максимально вдалому розкладі подій фрі-спини можуть принести збільшення виграшу до 7 разів за рахунок додаткових бонусних множників.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Avalon
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Avalon
платформа:
Microgaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 0.5
Макс. коефіцієнт:
3000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Avalon
Інтерфейс ігрового автомата Avalon Символи ігрового слота Avalon Бонусна гра ігрового апарату Avalon
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Avalon
Символ Avalon - Дівчина (Scatter) х2
х3
х4
х5
2
4
20
200

Дівчина (Scatter)

Символ Avalon - Скриня (Wild) х2
х3
х4
х5
5
50
150
1000

Скриня (Wild)

Символ Avalon - Замок (Wild) х2
х3
х4
х5
10
150
1000
3000

Замок (Wild)

Символ Avalon - Корона х2
х3
х4
х5
5
20
100
800

корона

Символ Avalon - Брош х3
х4
х5
10
50
500

Брош

Символ Avalon - Чаша х3
х4
х5
10
50
400

чаша

Символ Avalon - Картковий туз х3
х4
х5
5
20
150

картковий туз

Символ Avalon - Картковий король х3
х4
х5
5
20
100

картковий король

Символ Avalon - Карткова дама х3
х4
х5
5
20
75

карткова дама

Символ Avalon - Картковий валет х3
х4
х5
5
10
50

картковий валет

Символ Avalon - Карткова 10 х3
х4
х5
5
10
50

карткова 10