РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Battlestar Galactica / Зоряний крейсер Галактика

Ігровий автомат Battlestar Galactica

Футуристичні сюжети про космос, космічних кораблях і нових планетах надзвичайно затребувані на даний момент. Людство без зупинки рухається до того, що ще кілька десятиліть тому було зовсім нереальним, фантастичним. Тому компанія Мікрогеймінг вирішила підтримати подібну тенденцію розвитку футуристичних тим в світі відеослотів, і створила ігровий автомат Battlestar Galactica.

Головний сюжет цього автомата заснований на старому однойменному серіалі, який користувався величезним успіхом кілька десятків років тому. Переконатися в тому, що сюжет не втратив своєї актуальності, може кожен гравець!

Безкоштовна гра автомата Зоряний крейсер Галактика

Візуальне оформлення представленого слота досить просте, але при цьому відрізняється максимальною атмосферністю. Лаконічна локація космосу лише підкреслює структуру ігрового поля, яка, до речі, є 5-барабанної. Кожен з наявних на поле барабанів володіє трьома осередками, а, отже, форма поля становить 5х3. Розробники вирішили відмовитися від звичних виплатних ліній, помістивши в гру 243 призових варіації з наявних тут символів. Така кількість потенційно доступних виграшів обіцяє неймовірно динамічну і результативну гру кожному. Управління розважальним ігровим слотом Battlestar Galactica проводиться шляхом панелі зі спеціальними кнопками в нижній частині екрана. Тут можна контролювати параметр ставки і запускати обертання барабанів, спостерігати за зміною поточних показників і переходити в інфо-розділ.

Символи ігрового автомата Зоряний крейсер Галактика

Символіка гри, будь то тематичні персонажі або гральні карти, мають спеціальні коефіцієнтами, визначальними величину призів за спин. Такі коефіцієнти спрацьовують в момент вибудовування призовий комбінації і множаться на значення поточної ставки. В результаті користувач отримує величину нагороди, яка буде переведена на його діючий ігровий баланс. Всі випади повинні стартувати з крайніх лівих позицій і складатися з 3-5 ідентичних картинок. Тільки за таких умов користувач може отримати свій приз. Дикий вайлд-символ має здатність випадати смугами на поле.

Крім того, він може не тільки формувати свої комбінації, але і підлаштовуватися під всі інші. Таким способом вайлд в рази підвищує ефективність гри, приносячи її учаснику стабільний приріст до балансу. Скаттер-символ також не такий простий, як більшість елементів на поле. Він приносить гравцям безкоштовні обертання, що проходять по останньої ставкою і з подальшим утроением отриманих виграшів. Також в автоматі присутні кілька примітних бонусних функцій: Ion Storm - спонтанне заповнення барабанів дикими вайлд-символами; Run - активація двостороннього режиму формування призів;

Fight - функція активна в момент дії попередньої, і дозволяє перетворюватися звичайним символам в спеціальні, розділяючись на кілька сусідніх позицій. Всі призи від таких бонусних доповнень миттєво перераховуються на призначений для користувача рахунок.

Автомати схожі на Зоряний крейсер Галактика

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Battlestar Galactica
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 510 голосів, середнє: 4,90 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Battlestar Galactica
платформа:
Microgaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
243
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
1.5 / 15
Макс. коефіцієнт:
200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Battlestar Galactica
Інтерфейс ігрового автомата Battlestar Galactica Символи ігрового слота Battlestar Galactica Бонусна гра ігрового апарату Battlestar Galactica
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Battlestar Galactica
Символ Battlestar Galactica - Корабель (bonus) х3
х4
х5
75
150
750

Корабель (bonus)

Символ Battlestar Galactica - Battlestar Galactica (wild) х2
х3
х4
х5
2
20
50
300

Battlestar Galactica (wild)

Символ Battlestar Galactica - Starbuck х3
х4
х5
17.5
30
200

Starbuck

Символ Battlestar Galactica - Apollo х3
х4
х5
17.5
30
200

Apollo

Символ Battlestar Galactica - Baltar х3
х4
х5
15
25
150

Baltar

Символ Battlestar Galactica - Six х3
х4
х5
15
25
150

Six

Символ Battlestar Galactica - Col. Tigh х3
х4
х5
12.5
20
100

Col. Tigh

Символ Battlestar Galactica - Helo х3
х4
х5
12.5
20
100

Helo

Символ Battlestar Galactica - Ellen х3
х4
х5
10
15
50

Ellen

Символ Battlestar Galactica - Tyrol х3
х4
х5
10
15
50

Tyrol

Символ Battlestar Galactica - Картковий туз х3
х4
х5
5
10
40

картковий туз

Символ Battlestar Galactica - Картковий король х3
х4
х5
5
10
40

картковий король

Символ Battlestar Galactica - Карткова дама х3
х4
х5
3.5
7.5
30

карткова дама

Символ Battlestar Galactica - Картковий валет х3
х4
х5
3.5
7.5
30

картковий валет

Символ Battlestar Galactica - Карткова 10 х3
х4
х5
2.5
5
20

карткова 10