РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Football Star / Зірки футболу

Ігровий автомат Football Star

Спортивний спосіб життя не втрачає своєї актуальності навіть з приходом технологічного прогресу в дозвілля кожної людини. Отже, відео слоти на спортивну тематику також залишаються актуальними і приносять своїм користувачам масу насолоди. Компанія Мікрогемінг виявилася в числі тих, хто знає толк у випуску ігор на спортивну тему.

Безкоштовна гра на автоматі Football Star

Прямим доказом став безкоштовний ігровий автомат Football Star, присвячений найбільш популярній грі в світі - футболу. Цей відіслати здивує не тільки затятих фанатів футболу, але і навіть середньостатистичного користувача, не особливо живить любов до цього виду спорту.

Візуальне виконання представленого ігрового автомата виконано на високому рівні. Графіка тут проста, але в той же час дуже пророблена і яскрава. За рахунок цього картинка на головному екрані виглядає вельми привабливо, її хочеться розглядати. Але основна увага на себе притягує, все ж, ігрове поле. В даному випадку воно характеризується більш-менш стандартною 5-барабанної структурою. Поля з 5 барабанами зустрічаються максимально часто, а тому всі гравці зможуть освоїти слот Football Star без особливих зусиль. Відіслати позбавлений активних ліній, адже їх пряме призначення виконуватимуть 243 потенційно призових варіації символів. Кожен з цих варіантів може випасти на поле в будь-який момент.

Дуже важлива деталь інтерфейсу гри - панель управління, знайшла своє місце дислокації в нижній частині головного екрану. Саме тут розміщені кнопки для контролю над показником ставки і для запуску обертання всіх барабанів. Крім кнопок управління на панелі присутня пара-трійка лічильників, наочно відображають поточний стан справ учасника гри. У спеціальному розділі інфо користувач зможе ознайомитися з даними про ігрові символах, спеціальних додаткових елементах, бонусних функціях і так далі.

Символи автомата Football Star

В силу специфіки теми ігрового автомата Football Star, кожен символ промальований в відповідному вигляді. Тому на барабанах будуть вибудовуватися комбінації з зображень знаменитих футболістів і різної ігрової атрибутики. Для всіх символів властиві спеціальні коефіцієнти, які індивідуально визначають розмір нагород за кожен окремий випад. Чим більше цей самий коефіцієнт, тим вище стає нагорода за вдалу комбінацію.

Три останніх барабана можуть радувати гравців появою цілих рядів диких символів. Незважаючи на те, що Вайлд не можуть формувати свої комбінації, вони відмінно доповнюють всі інші випади, значно збільшуючи результативність всієї гри. Спеціальний знак Скаттер характеризується тим, що приносить призи за своєю рандомноє розміщення на поле. Також Скаттер буде запускати бонусні обертання, є безкоштовними. Такі спини відрізняються додатковим прогресивним множником, розмір якого може досягти позначки х10. У безкоштовному ігровому автоматі Football Star є невелика бонусна функція, в момент якої футболіст б'є по м'ячу, визначаючи таким чином розміщення нових додаткових Вайлд на поле.

Автомати схожі на Зірки футболу

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Football Star
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Football Star
платформа:
Microgaming
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
243
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
5/50
Макс. коефіцієнт:
1250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Football Star
Інтерфейс ігрового автомата Football Star Символи ігрового слота Football Star Бонусна гра ігрового апарату Football Star
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Football Star
Символ Football Star - Scatter х3
х4
х5
25
250
1250

Scatter

Символ Football Star - Футболіст х3
х4
х5
3
12.5
50

футболіст

Символ Football Star - Футболіст х3
х4
х5
2
10
25

футболіст

Символ Football Star - Футболіст х3
х4
х5
2
8
20

футболіст

Символ Football Star - Футболіст х3
х4
х5
1.5
7.5
17.5

футболіст

Символ Football Star - Футболіст х3
х4
х5
1.5
6
15

футболіст

Символ Football Star - Арбітр х3
х4
х5
1
3
12.5

арбітр

Символ Football Star - Поле х3
х4
х5
0.8
2.5
12

поле

Символ Football Star - Футболка х3
х4
х5
0.5
2
10

Футболка

Символ Football Star - Буци х3
х4
х5
0.5
2
10

Буци

Символ Football Star - Football Star (bonus)

Football Star (bonus)