РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Game of Thrones / Гра Престолів

Ігровий автомат Game of Thrones

Популярні серіали дуже часто задають певну моду. Ось і з легендарним серіалом Ігри Престолів трапилася та ж історія, адже він буквально захопив розважальну індустрію з першого сезону. Компанія Мікрогеймінг піддалася масовому течією, і випустила ігровий автомат Game of Thrones за мотивами сюжету серіалу і оригінальних книг. Ця гра ідеально підійде тим, хто вже знайомий з сюжетом і персонажами, або ж бажає познайомитися. А оскільки таких бажаючих величезна кількість, популярність відіслати була заздалегідь визначена.

Безкоштовна гра на автоматі Game of Thrones

Візуальний ряд в ігровому автоматі Game of Thrones виконаний дуже якісно і досить атмосферно. Тепла колірна гамма, мотиви і дух фантастичного Середньовіччя - все це чекає користувачів, які зупинили вибір на представленої грі. Ігрове поле не відрізняється якимись нововведеннями, оскільки володіє стандартною 5-барабанної структурою. Виробник зупинився на 15 лініях, що залишаються постійно активними протягом усього розважального дійства.

Це дуже зручно, оскільки користувач може пропустити крок з налаштуванням лінійного показника. Зате всі інші параметри за кілька секунд можна відрегулювати за допомогою панелі управління. Таку панель нескладно відшукати на головному екрані в нижній його частині. Саме тут зібрані клавіші для ставки, старту та інші допоміжні деталі. Гравці зможуть стежити за поточним станом справ і переходити в розділ з інформацією про коефіцієнти і символах.

Бонусна гра і символи слота Гра Престолів

До слова, символіка в слоті промальована дуже епічно. Навіть горезвісні гральні карти виглядають досить ефектно, нагадуючи холодну зброю. Герби всіх будинків ідеально вписуються в якості ігрових символів в розважальний сюжет. Природно, за всіма значеннями стоять спеціальні виплатні коефіцієнти. Саме вони забезпечують формування призів, збільшуючись на показник активної ставки. Для всіх присутніх символів такі коефіцієнти є індивідуальними.

Дикий символ, наявний в Game of Thrones, здатний випадати смугами, ніж в рази підвищує шанси на успіх. Він вибудовує як власні комбінації, так і входить до складу інших випадів. Скаттер-символ як завжди веде гру без прив'язки до комбінаціям, але його основна суть в тому, щоб активувати безкоштовні обертання. Фрі-спини проходять в різній кількості і з різними множниками: Боратеони - 8 спинив з множником х5; Ланністери - 10 безкоштовних обертань + множник х4; Старкі - 14 безкоштовних обертань + множник х3; Таргаріен - 18 безкоштовних обертань + множник х2. Характер подібних обертань визначається користувачем перед самим стартом. Після завершення спинив підбиваються підсумки і сумарний виграш миттєво перекладається на баланс учасника. Інших бонусних доповнень до Game of Thrones не передбачено.

Автомати схожі на Game of Thrones

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Game of Thrones
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 511 голосів, середнє: 4,82 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Game of Thrones
платформа:
Microgaming
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
15
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1.5 / 15
Макс. коефіцієнт:
200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Game of Thrones
Інтерфейс ігрового автомата Game of Thrones Символи ігрового слота Game of Thrones Бонусна гра ігрового апарату Game of Thrones
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Game of Thrones
Символ Game of Thrones - Трон х3
х4
х5
1.5
30
300

трон

Символ Game of Thrones - Game of Thrones х3
х4
х5
3
20
100

Game of Thrones

Символ Game of Thrones - Будинок Баратеонов х3
х4
х5
2.5
15
60

будинок Баратеонов

Символ Game of Thrones - Будинок Ланістеров х3
х4
х5
2
10
50

будинок Ланістеров

Символ Game of Thrones - Будинок Старков х3
х4
х5
1.5
7.5
40

будинок Старков

Символ Game of Thrones - Будинок Таргаріенов х3
х4
х5
1.2
6
35

будинок Таргаріенов

Символ Game of Thrones - Картковий туз х3
х4
х5
0.6
2
10

картковий туз

Символ Game of Thrones - Картковий король х3
х4
х5
0.5
1.5
8

картковий король

Символ Game of Thrones - Карткова дама х3
х4
х5
0.3
1.2
7

карткова дама

Символ Game of Thrones - Картковий валет х3
х4
х5
0.2
1
6

картковий валет