РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gnome Wood / Ліс Гномів

Ігровий автомат Gnome Wood

Відіслати Gnome Wood, випущений відомим виробником Rabcat (Microgaming) у вересні 2017 року, переносить гравця в фантастичний світ казкових подій, який віддалено нагадує добрі діснеївські казки. Автомат Ліс Гнома відрізняється веселим сюжетом і дарує високий відсоток віддачі, що досягає 96.63%.

Безкоштовна гра на автоматі Gnome Wood

Безкоштовний ігровий автомат Gnome Wood якісно переважаючим відтінком є ​​зелений, ефектно передає особливості пейзажу чарівної країни, де проживає доброзичливий маленький гном, існуючий в світі з природою, тваринами і рослинами. Задній план автомата - чудовий ліс; геймплей стилізований у вигляді каменів, органічно вписуючись в загальну структуру дизайну. Звуковий супровід надає особливого колориту віртуальній грі Gnome Wood, дозволяючи зануритися в казку і знову відчути себе дитиною, насолоджуючись спілкуванням з маленьким чарівником-гномом.

Безкоштовний ігровий автомат Gnome Wood налічує 5 барабанів і 25 фіксованих ліній, тому сесія починається з виставляння ставок. Стартова клавіша запускає спин; комбінації формується за класичними правилами - з однакових картинок, що розміщуються зліва направо, безперервно. Слот порадує наявністю двох диких символів, Скаттер, фріспінов, ризикового раунду, інших інтерактивних опцій.

У числі тематичної символіки, яку користувач зустріне на ігровому полі - чарівна Книга заклинань; головні персонажі - гном і його вірний друг, тушканчик; казанок, таємничі кристали і амулети. Присутні також зображення північних рун, які втілюють могутність чотирьох стихій.

Вайлд в представленій грі два. Класичний Wandering Wild виконує базову функцію, замінюючи рядові картинки. Самостійні комбінації формуються лише з п'яти однакових елементів. Подібний вайлд не з'являється на крайньому лівому барабані, проте саме він активує Респін, в ході яких починає «плавати», рухаючись зліва направо - до досягнення протилежної крайньої смуги. Після зникнення Вайлда серія фріспінов завершується. Аналогічними функціями відрізняється Wandering x2 Wild, який здатний приносити подвоєний виграш за участю в створенні призових поєднань.

Бонусна гра апарату Ліс Гномів

Автомат Ліс Гномів містить Free Spins Scatter, що з'являється довільно і формує бонусні комбінації, приносячи додаткові спини в кількості 10 штук. Після створення будь-якої призовий комбінації геймер здатний активувати ризиковий режим. На додатковому полі автомата Ліс Гнома гравець побачить два диво-котла, з яких необхідно вибрати один, отримуючи заповітне подвоєння в разі правильної відповіді.

Автомат Gnome Wood вражає яскравим сучасним оформленням і забавним сюжетом, що свідчить про наявність почуття гумору у виробника. Наявність грамотно підібраних анімаційних ефектів, фріспінов і Респін забезпечує емулятора популярність, даруючи непогані шанси на виграш!

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Gnome Wood
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gnome Wood
платформа:
Microgaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 2
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gnome Wood
Інтерфейс ігрового автомата Gnome Wood Символи ігрового слота Gnome Wood Бонусна гра ігрового апарату Gnome Wood
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gnome Wood
Символ Gnome Wood - Руна дерево х3
х4
х5
3
8
25

Руна дерево

Символ Gnome Wood - Руна вода х3
х4
х5
4
12
50

Руна вода

Символ Gnome Wood - Руна вітер х3
х4
х5
5
15
75

Руна вітер

Символ Gnome Wood - Руна вогонь х3
х4
х5
5
15
75

Руна вогонь

Символ Gnome Wood - Амулет х3
х4
х5
6
25
100

амулет

Символ Gnome Wood - Посох х3
х4
х5
8
30
125

посох

Символ Gnome Wood - Книга х3
х4
х5
10
45
200

книга

Символ Gnome Wood - Чан х3
х4
х5
10
50
250

Чан

Символ Gnome Wood - Миша х3
х4
х5
15
100
700

миша

Символ Gnome Wood - Гном х3
х4
х5
20
200
1000

Гном

Символ Gnome Wood - Wild х5 1000

Wild

Символ Gnome Wood - Free Spins

Free Spins