РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gold Factory / Золота Фабрика

Ігровий автомат Gold Factory

Про відвідування фабрики, що виробляє золото, мріє кожен - тим більше, якщо це принесе щедрі нагороди. Чудовий виробник ігрового контенту, лідируюча компанія Microgaming, представляє широкому загалу черговий шедевр, відповідно до сюжету якого мрії стають реальністю. Безкоштовний ігровий автомат Gold Factory неймовірно популярна, завдяки якісному графічного оформлення і наявності додаткових бонусних можливостей.

Безкоштовна гра на автоматі Gold Factory

Сюжет слота Gold Factory закручений навколо володінь багатого бізнесмена, якому належить власна золотодобувна фабрика. Якщо розглядати символьний ряд, стає ясно, що багач ні в чому не собі не відмовляє, адже серед тематичних картинок зустрічається поїзд, шикарні золоті монети з профілем власника, величезний дирижабль, цінні злитки, будівля фабрики, портрет господаря, батискаф. Творці інтригують яскравим дизайном; процес гри здається цікавим і захоплюючим, завдяки наявності відеовставок, що оповідають про життя господаря фабрики.

Відповідне звуковий супровід посилює враження, занурюючи гравця в світ золота і багатства. Розкішний пятібарабанний слот налічує 50 ліній виплат. Для запуску ігрового процесу необхідно вибрати кількість активних ліній, призначаючи на кожну ставки з запропонованої градації. Стартова клавіша допоможе запустити обертання барабанів, завдяки чому починають формуватися призові комбінацією. Це картинки одного типу, розташовані зліва направо, в безперервній послідовності. Детальніше ознайомитися з правилами гри, типами символів, коефіцієнтами дозволить інформативний розділ. Ігровий процес порадує присутністю спеціальної символіки.

Дикий символ і бонусна гра автомата Золота Фабрика

У ролі дикого символу виступає ігровий логотип, який рівноцінний будь-який пересічний картинки. Бонусний символ автомата Gold Factory - це великовагові золоті з англійської написом Bonus. Якщо два зображення з'являться на будь-якій позиції, то гравець отримує грошовий приз; 3-5 картинок активує бонусний раунд. Користувач перенесеться прямо на територію шикарною фабрики, вибираючи з 12 величезних казанів 4. Вдалий вибір приносить заохочувальні призи на баланс або фріспіни. Гравець здатний активувати другий етап бонусного раунду під назвою «Реактор», якщо вдасться відшукати відповідний символ з написом «Reactor Bonus».

Другий етап також передбачає інтуїтивний вибір гравцем призів, що самим позитивним чином позначається на стані балансу. Відіслати привертає оригінальним і красивим оформленням, актуальною тематикою, що свідчить про багатство і розкоші, наявністю двоступеневого додаткового раунду. Подорож на Золоту Фабрику обернеться отриманням приємних емоцій і підвищенням рівня добробуту користувача.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Gold Factory
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gold Factory
платформа:
Microgaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
50
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 0.1
Макс. коефіцієнт:
1500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gold Factory
Інтерфейс ігрового автомата Gold Factory Символи ігрового слота Gold Factory Бонусна гра ігрового апарату Gold Factory
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gold Factory
Символ Gold Factory - Gold Factory (Scatter) х3
х4
х5
15
150
1500

Gold Factory (Scatter)

Символ Gold Factory - Wild х3
х4
х5
15
150
1500

Wild

Символ Gold Factory - Bonus х2
х3
х4
х5
0.8
1.2
8
80

Bonus

Символ Gold Factory - Авіатор х3
х4
х5
8
100
500

Авіатор

Символ Gold Factory - Інженер х3
х4
х5
6
40
300

Інженер

Символ Gold Factory - Вежа х3
х4
х5
5
20
200

вежа

Символ Gold Factory - Паровоз х3
х4
х5
4
16
160

паровоз

Символ Gold Factory - Підводний човен х3
х4
х5
3
12
100

Підводний човен

Символ Gold Factory - Вощдушний куля х3
х4
х5
2.4
10
50

Вощдушний куля

Символ Gold Factory - Візок х3
х4
х5
1.2
8
20

візок

Символ Gold Factory - Золоті злитки х3
х4
х5
0.8
6
18

Золоті злитки

Символ Gold Factory - Монетки х3
х4
х5
0.6
5
16

монетки