РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Secret Santa / Секрет Санти

Ігровий автомат Secret Santa

Зимові канікули - улюблене час для відпочинку дорослих і дітей, тому компанія Microgaming пропонує зануритися в веселу, оригінальну, інтригуючу атмосферу очікування чуда й підготовки до чудових свят. Безкоштовний п'яти-барабанний онлайн автомат Secret Santa, що оповідає про різдво та очікуванні подарунків від Санти, припаде до смаку гравцям різних категорій.

Безкоштовна гра на автоматі Секрет Санти

Позитивна тематика і колоритне оформлення, виконане в реалістичному стилі, дозволяє зануритися в приємну атмосферу відпочинку. Виробник оснастив пятібарабанний ігровий автомат чудовим інтерфейсом, на задньому плані якого чітко простежується темна зоряна ніч, що покриває засніжені дахи милих будиночків, у вікнах яких привітно горить світло. Ігрові барабани виконані в насичено-червоних градуювальних відтінках, що становить контраст з картинками слота, втілюючи традиційну схему різдвяних квітів - поєднання зеленого, червоного, синього. Ігровий процес супроводжується приємною мелодією, а призові комбінації гравцеві пропонується формувати, використовуючи тисячі двадцять чотири варіанти.

Внизу екрана розташовується навігаційна панель. Гравець виставляє ставку, а потім вибирає ручні або автоматичні обертання. Слід формувати призові комбінації, використовуючи принцип суміжних позицій. Однакові зображення повинні розташовуватися, стартуючи від крайнього лівого барабана. З детальною інформацією щодо правил, символів, призових коефіцієнтів гравець ознайомиться, вивчивши розділ «таблиця виплат». На ігрових барабанах гравець помітить яскраву і позитивну символіку. Тут присутній головний зимовий чарівник - добрий Санта-Клаус, прикрашена ялинка, велика кількість подарунків, традиційні страви. Карткові масті дозволяють формувати найменш цінні комбінації, продовжуючи ігровий процес. Цікавою особливістю автомата Secret Santa є можливість заміни комбінації з 5 ідентичних символів на нові картинки, що дозволяє формувати нові поєднання.

Бонусна гра автомата Секрет Санти

Це не стосується послідовностей, створених за участю Вайлда. Як дикого символу використовується логотип гри, який самостійно формує призові поєднання і замінює рядові картинки в разі потреби. Довільним чином на барабанах з'являється розкид у вигляді веселої хлопавки. Зібравши бонусну комбінацію з 3-5 символів, геймер отримує коефіцієнт від суми загальної ставки. Різдвяний слот Secret Santa сповнений усіляких сюрпризів, які відбуваються спонтанним чином. Опція «диких барабанів» гарантує, що випадковим чином 3 ігрових смуги перетворяться в дикі.

Будь-які картинки автомата Secret Santa також зможуть несподівано стати Вайлд. Можна отримати 5 фріспінов з множником х3. Мультіплеер «містерія» примножить нагороди за призові комбінації на x5-x10. Квартет з диких символів здатний довільно випасти на ігровому екрані в рамках опції Dashing Wilds.

Періодично ігрові картинки на довільних позиціях оплачуються за принципом разбросов. Виграші, що йдуть послідовно, отримують прогресивні множники до х12. Ігровий автомат привертає увагу великою кількістю грандіозних бонусних опцій, які запускаються довільним шляхом, що повністю відповідає різдвяної магії, що дає всілякі подарунки. Залишається лише запустити обертання барабанів Secret Santa, сподіваючись отримає власний, унікальний сюрприз!

Автомати схожі на Секрет Санти

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Secret Santa
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Secret Santa
платформа:
Microgaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
1024
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
2.5 / 25
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Secret Santa
Інтерфейс ігрового автомата Secret Santa Символи ігрового слота Secret Santa Бонусна гра ігрового апарату Secret Santa
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Secret Santa
Символ Secret Santa - Secret Santa (wild) х3
х4
х5
3.75
10
40

Secret Santa (wild)

Символ Secret Santa - Пакунок (scatter) х3
х4
х5
5
25
250

Згорток (scatter)

Символ Secret Santa - Санта х3
х4
х5
2.5
5
25

Санта

Символ Secret Santa - Ялинка х3
х4
х5
2
3.75
20

ялинка

Символ Secret Santa - Осередок х3
х4
х5
1.25
2.5
10

Вогнище

Символ Secret Santa - Подарунки х3
х4
х5
1
2
10

Подарунки

Символ Secret Santa - Їжа х3
х4
х5
0.75
1.5
5

їжа

Символ Secret Santa - Пиріг х3
х4
х5
0.5
1.25
5

пиріг

Символ Secret Santa - Піки х3
х4
х5
0.3
1
3.75

піки

Символ Secret Santa - Чирва х3
х4
х5
0.25
0.75
3.75

Чирва

Символ Secret Santa - Бубна х3
х4
х5
0.2
0.6
3

бубна

Символ Secret Santa - Треф х3
х4
х5
0.15
0.5
3

треф