РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Tomb Raider 2 / Лара Крофт

Ігровий автомат Tomb Raider 2

Захоплюючі пригоди героїні популярного американського кінофільму з Анджеліною Джолі в ролі епатажного археолога Лари Крофт отримали продовження в Відеослоти Tomb Raider 2 від популярного розробника слотів - компанії Microgaming. Гра має неймовірно ефектне оформлення з дивовижною анімацією і відмінний бонусний набір.

Безкоштовна гра автомата Tomb Raider 2

Рядові тематичні символи автомата - це ілюстрації з легендарної Ларою Крофт в різних ситуаціях. Присутні також номінали карток від 10 до А. На дикому символі - також портрет чарівного археолога крупним планом, на Скаттер можна побачити загадковий артефакт з блискучими зеленими каменями, а бонус являє собою картинку з паспортом. Лара Крофт, як зазвичай, займається пошуком стародавніх скарбів, а завдання користувача - посприяти їй в цій нелегкій справі.

Автомат Лара Крофт володіє п'ятьма традиційними барабанами і 30 лініями, кількість яких можна змінювати за бажанням гравця. На кожну лінію дозволяється поставити не більше 10 кредитів гідністю від 0,01 до 0,20. Панель управління максимально оптимізована і дозволяє легко керувати ігровий сесією.

Виграшними вважаються такі поєднання, в яких однакові символи лягають відповідно до конфігурації активної лінії, починаючи з першого лівого барабана. Кількість елементів в комбінації залежить від картинки - мінімум їх повинно бути 2 або 3. Розмір виграшу безпосередньо залежить від обраної ставки на лінію і коефіцієнта випали символів - ці значення перемножуються.

Бонусна гра автомата Лара Крофт

Істотний вплив на створення виграшних поєднань надають спеціальні символи. Вайлд здатний формувати власні комбінації, а також з успіхом замінювати собою пересічні елементи. Скаттер нагороджується за загальною ставкою, випадаючи в будь-якому місці поля від 2 штук, а 3-5 Скаттер, крім того, активують вельми оригінальну серію фрі-спинив. Протягом 10 безкоштовних обертань діє опція Rolling Reels. Під час неї символи, що потрапили до призової комбінацію, зникають, а на їх місце падають згори наступні. Якщо знову утворилася вдале поєднання - опція триває, і це триває до тих пір, поки складаються вдалі комбінації. З кожною такою комбінацією, що сталася поспіль, множник виграшу збільшується на одиницю, максимально досягаючи Х5.

Динаміки грі надає і абсолютно раптово активується функція Super Mode, яка видає 5 вільних обертань барабанів, під час яких Вайлд випадають значно частіше, ніж в основній грі, і, крім того, залипають в осередках до закінчення раунду.

Головною метою привабливою розкрадачки є найдавніший артефакт, частини якого перебувають у різних частинах світу. Для його пошуків гравець може скористатися багаторівневої бонусної грою. Для того, щоб отримати допуск до цій захоплюючій грі, необхідно терпляче чекати, коли на всіх вертикалях в третій осередку протягом ігрової сесії випаде символ із зображенням паспорта. Над кожним стовпцем після цього з'являється синій промінь. Коли все барабани обзаведуться таким променем - починається бонусна гра Global Adventure. На запропонованої карті потрібно вибирати міста, в кожному з яких свою пригоду - можна відшукати зниклі частини артефакту, а попутно отримати масу призів.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Tomb Raider
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Tomb Raider
платформа:
Microgaming
WILD символ:
є
Кількість ліній:
15
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.05 / 0.5
Макс. коефіцієнт:
7500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Tomb Raider
Інтерфейс ігрового автомата Tomb Raider Символи ігрового слота Tomb Raider Бонусна гра ігрового апарату Tomb Raider
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Tomb Raider
Символ Tomb Raider - Статуетка х3
х4
х5
36-1500
48-2000
60-2500

статуетка

Символ Tomb Raider - Томб Райдер х2
х3
х4
х5
2
4
50
400

Томб Райдер

Символ Tomb Raider - Tomb Raider х2
х3
х4
х5
5
200
2000
7500

Tomb Raider

Символ Tomb Raider - Замок х3
х4
х5
50
100
500

замок

Символ Tomb Raider - Лара Крофт х3
х4
х5
20
100
500

Лара Крофт

Символ Tomb Raider - Тигр х3
х4
х5
15
75
250

Тигр

Символ Tomb Raider - Картковий туз х3
х4
х5
10
50
125

картковий туз

Символ Tomb Raider - Картковий король х3
х4
х5
5
50
100

картковий король

Символ Tomb Raider - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
100

карткова дама

Символ Tomb Raider - Картковий валет х3
х4
х5
2
15
75

картковий валет

Символ Tomb Raider - Карткова 10 х3
х4
х5
2
15
75

карткова 10