РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Ігрові автомати NetEnt

Компанія Net Entertainment далеко не найбільша в світі, але ніхто не скаже, що це не серйозний гравець. Якщо описати розробника одним словом, то це буде інноваційний. До ігровим автоматом NetEnt звертаються, коли хочуть чогось абсолютно нового, незвичного, високотехнологічного.

Якщо говорити про візитну картку компанії, то це буде, безперечно, відіслати Gonzo's Quest. І не тільки тому, що платиновий статус назавжди забезпечив йому місце в залі слави гейминга. Це більше, ніж слот. Він - символ нового десятиліття ігрових автоматів, який з'явився саме вчасно - в 2010 - для того, щоб бути знаковим. Квест Гонзо увібрав в себе всі технологічні досягнення попереднього десятиліття, додав нових і ось готовий кумир наступного десятиліття.

Дизайн Gonzo's Quest повністю тривимірний. Це обов'язкова умова для нового лідера, але не достатня - 3D слоти вже рік як були в моді. Потрібно було щось інше, щось зовсім незвичайне. І розробники NetEnt винайшли технологію руйнуються символів. При виграші зображення, що входять в комбінацію, вибухають, а на їх місце приходять нові. Виходить полуспін, причому безкоштовний. Але і це ще не все. Кожен такий хід збільшується множник для виграшу. І наостанок, творці автомата відмовилися від самої ідеї обертання. Символи - таблички з таємничими зображеннями - просто падають зверху.

Надалі ця технологія часто використовувалася виробником в різних модифікаціях. У конкурентів негайно з'явилося щось схоже. Але першого завжди дістається більше. Кумедний образ конкістадора Гонзалеса-Гонзо (до речі, реальна історична особа) зараз використовується на корпоративному сайті в розділі гри, що говорить про роль, яку слоту визначає сам виробник.

Особливості ігрових автоматів від НетЕнт

Компанія зі Стокгольма, на відміну від багатьох розробників, сконцентрувалася на слотах. Вони складають близько 90% продукції. Зусилля не проходять даром. Практично кожен ігровий автомат NetEnt відкриває гравцям нову грань.

Якщо говорити про переваги, то розробник дуже любить експериментувати з дикими символами. Вони у NetEnt незвичайні і вкрай різноманітні. Їх просте перерахування вимагатиме окремого огляду, але найцікавіше згадати потрібно.

Так, в недавньому ігровому автоматі Jack and the Beanstalk використовується крокуючий вайлд, як його називає сам розробник. Після появи з кожним ходом символ зміщується до лівого барабану, причому з безкоштовним Респін. Або колосальний вайлд в Spinate Grande, який займає площу 3х3 осередки. Або клонують вайлд, який копіює себе на два сусідніх барабана в Sparks.

У Net Entertainment більше 200 ігрових автоматів і кожен з них самобутній. Шлях серіалів з одними і тими ж популярними прийомами - не для NetEnt. Дуже рідкісна риса розробника. У ньому відчувається повага до гравців. За це шведські Відеослоти і люблять.