РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Asgardian Stones / Асгардіанскіе камені

Ігровий автомат Asgardian Stones

Новітня розробка компанії NetEnt ігровий слот Asgardian Stones переносить в світ скандинавських міфів і легенд. Героями древніх історій є могутні божества. Як і годиться, вони не живуть разом з простими людьми, а в місті Асгард. Жоден смертний не зможе пройтися по його вулицях. Він надійно захищений високими горами і величезними валунами. Холодне море ще одна непереборна перешкода. І тільки сміливі воїни зможуть відкрити ворота містичного міста.

Безкоштовна гра на автоматі Asgardian Stones

Графічне оформлення онлайн-автомата Asgardian Stones на високому рівні. Холодні відтінки дозволяють відчути наскільки суворий клімат Скандинавії. Високі гори і величезні камені навівають страх, але в той же час викликають непереборне бажання продовжити гру і відчути міць великих богів. Відіслати має стандартні параметри - 5 барабанів, для побудови призових комбінацій використовується 20 ліній. Ігрова символіка підібрана згідно з тематикою. На екрані присутні кам'яні зображення богів і карткові знаки.

Суть гри в слот-автоматі Asgardian Stones полягає в складанні виграшних поєднань і отриманні виплат. На старті необхідно визначитися з кількістю кредитів, використовуючи кнопки Level і Coins value, для вибору числа кредитів і їх номінальною вартістю. Є можливість грати за максимальною ставкою. Центральною клавішею з магічним світлом здійснюється запуск барабанів автомата. Після зупинки визначаються вдалі збігу. Винагорода покладається за призові комбінації з 3, 4, 5 однакових картинок, що вишикувалися на ігровому полі зліва направо. Вони запускають бонусну опцію Avalanche. Її дія проявляється в наступному. Піктограми, що принесли позитивний результат, зникають.

Решта зображення зсуваються до нижнього краю поля. Спорожнілі позиції займають нові картинки, що формують виграшне поєднання. До гри підключаються додаткові множники, що збільшать у кілька разів отриману суму. Формат Автогри дозволить спостерігати за процесом з боку. Створити максимально комфортні умови допоможуть клавіші налаштувань. Особливості відіслати, правила, цінність символів і розміри виплат вказані в довідковому розділі.

Бонусна гра апарату Асгардіанскіе камені

Унікальним Asgardian Stones роблять особливі символи. В ігровому автоматі застосовуються Colossal Symbols. На майданчику вони займають 4 або 9 осередків. W - виступає в ролі дикого знака, замінюючи відсутні зображення, для завершення призовий комбінації. Колесо фортуни є Bonus. Піктограма розміщується відразу на 9 позиціях на 3,4,5 котушках. Якщо символ з'являється повністю, тоді стартує бонусна гра-Bonus Wheel. У його рамках відбувається запуск колеса, де на секторах вказані варіанти призів. Це грошові суми і безкоштовні обертання. Під час фріспінов дикий знак ставати mega wild.

Ігровий апарат Asgardian Stones не залишить байдужим будь-якого гравця. Якісний дизайн і різноманітні бонусні опції викликають інтерес, забезпечуючи частими виплатами.

Last Updated: 1 Березня, 2018
Оцініть ігровий автомат Asgardian Stones
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Asgardian Stones
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Asgardian Stones
Інтерфейс ігрового автомата Asgardian Stones Символи ігрового слота Asgardian Stones Бонусна гра ігрового апарату Asgardian Stones
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Asgardian Stones
Символ Asgardian Stones - Помаранчевий камінь х3
х4
х5
40
100
500

помаранчевий камінь

Символ Asgardian Stones - Зелений камінь х3
х4
х5
20
60
300

зелений камінь

Символ Asgardian Stones - Синій камінь х3
х4
х5
10
30
150

синій камінь

Символ Asgardian Stones - Фіолетовий камінь х3
х4
х5
10
20
120

фіолетовий камінь

Символ Asgardian Stones - Блакитний камінь х3
х4
х5
10
20
100

блакитний камінь

Символ Asgardian Stones - Картковий туз х3
х4
х5
2
5
30

картковий туз

Символ Asgardian Stones - Картковий король х3
х4
х5
2
5
30

картковий король

Символ Asgardian Stones - Карткова королева х3
х4
х5
2
5
30

карткова королева

Символ Asgardian Stones - Wild

Wild