РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Butterfly Staxx / Метелики

Ігровий автомат Butterfly Staxx

Компанія Net Entertainment завжди радувала гравців випуском якісних і, найголовніше, захоплюючих відеослотів. Одним з таких вважається ігровий автомат Butterfly Staxx, тематика якого присвячена милим і яскравим метеликам. Ці комахи радують погляд, а також просто здатні допомогти гравцеві виграти дійсно гідний приз в разі утворення комбінацій з їх участю. За допомогою даного слота гравця чекає подорож у чарівному лісі, повному дивовижних тварин, птахів і комах. Для ігрового процесу учаснику знадобляться 5 барабанів і 40 активних ліній.

Безкоштовна гра автомата Butterfly Staxx

Ігрові дії автомата Метелик СТАКС розгортаються на тлі дикого лісу і хвилястою річки. Графічне оформлення слота відрізняється не тільки високою якістю, але і мальованим форматом, чому гра здається одночасно реалістичною і мультяшної. До речі, реалістичність ігрового процесу надають ще й анімаційні ефекти, що використовуються в усіх зображеннях, фоновому малюнку. Слід зазначити, що загальний стиль слота доповнює звуковий супровід, завдяки якому гра стає захоплюючою і веселою.

Головна особливість відео слота - це його ігрова символіка, від якої залежить частота і розмір виграшів гравця. Так, всього в автоматі задіяно 10 символів, деякі з них відносяться до категорії спеціальних. У ролі спецсимволов використовуються вайлд і Скаттер, які на відміну від інших ігрових зображень крім нагород пропонують учаснику ще й інші корисні функції. У ролі Вайлда автомат використовує напис WILD, яка при необхідності замінює собою інші піктограми на ігровому полі, допомагаючи утворюватися дійсно цінним комбінаціям.

До речі, замінити дикий символ не може тільки Скаттер, а ще вайлд не володіє власними коефіцієнтами виплат. Ще один особливий символ - це Скаттер, три і більше зображень якого в основному турі на барабанах обов'язково відкриють для учасника призову гру. Звичайними символами ігрового автомата вважаються різнокольорові квіти і метелик, а також карткові номінали від валета і вище. Всі ці зображення можуть лише формуватися в комбінації, що призводить до виграшів.

Безкоштовна гра автомата Метелики

Всі слоти НетЕнт наділені здатністю активувати бонуси або будь-які додаткові раунди, а даний автомат лише підтверджує це правило. Так, однією з бонусних функцій відіслати вважається запуск ре-спинив, що можливо лише після випадання на одному з барабанів по всій його висоті символів метелики. Ре-спин, як правило, виконується безкоштовно, так що ставку за нього робить сам автомат. Друге доповнення - це бонусний тур у вигляді фрі-спинив. Для того, щоб приступити до їх виконання, необхідно відкрити на ігровому полі 3-5 Скаттер. У разі випадання 3 Скаттер можна розраховувати на виграш 5 фрі-спинив, за 4 і 5 разбросов покладається 6 і 7 безкоштовних прокрутити відповідно. В ході здійснення будь-яких з додаткових спинив, можна виграти повторно безкоштовні обертання.

Даний ігровий автомат нагадує гравцеві сюжет з казки, завдяки якісній і яскравою графіку. Крім цього, слот наповнений безліччю функцій, які необхідні для частих виграшів. Слід зазначити і можливість активації двох додаткових турів, в ході яких дозволяється виконувати один або кілька безкоштовних обертань барабанів в надії на великий виграш.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Butterfly Staxx
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 522 голосів, середнє: 4,82 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Butterfly Staxx
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
40
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 2
Макс. коефіцієнт:
60
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Butterfly Staxx
Інтерфейс ігрового автомата Butterfly Staxx Символи ігрового слота Butterfly Staxx Бонусна гра ігрового апарату Butterfly Staxx
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Butterfly Staxx
Символ Butterfly Staxx - Wild

Wild

Символ Butterfly Staxx - Scatter х3
х4
х5
5 spin
6 spin
7 spin

Scatter

Символ Butterfly Staxx - Метелик х2
х3
х4
х5
2
15
30
50

метелик

Символ Butterfly Staxx - Червона квітка х3
х4
х5
10
20
40

Червона квітка

Символ Butterfly Staxx - Фіолетовий квітка х3
х4
х5
10
20
40

Фіолетова квітка

Символ Butterfly Staxx - Синій квітка х3
х4
х5
10
20
40

синій квітка

Символ Butterfly Staxx - Картковий туз х3
х4
х5
5
10
20

картковий туз

Символ Butterfly Staxx - Картковий король х3
х4
х5
5
10
20

картковий король

Символ Butterfly Staxx - Карткова дама х3
х4
х5
5
10
20

карткова дама

Символ Butterfly Staxx - Картковий валет х3
х4
х5
5
10
20

картковий валет