РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Copy Cats / Коти

Ігровий автомат Copy Cats

Ті, хто любить кішок, не зможуть утриматися від спокуси протестувати видовищний і цікавий функціонально ігровий автомат Copy Cats від знаменитого бренду NetEnt. Чудове сонячне оформлення і безліч непередбачуваних і вельми ефективних опцій не залишать байдужими навіть тих, хто кішок не любить.

Безкоштовна гра на автоматі Copy Cats

Символи безкоштовного автомата Copy Cats виконані в мультиплікаційному стилі, на них - різнокольорові коти, здивовано блимаючи очима. Червоний, рожевий і блакитний коти - це рядові елементи, а ось золотий кіт, що сховався за написом Wild - це дикий символ. До звичайних піктограм відносяться зображення заводний мишки, пляшки з молоком, риб'ячого скелета і 4 різнокольорових відбитків котячих лап. Є ще одні символ зі спеціальними можливостями - Скаттер - на ньому красується дзвіночок, який вішають котам на шию.

Слот володіє 5 стандартними барабанами і 25 постійними лініями для виплат. Панель управління дозволить швидко розібратися з алгоритмом дій. З огляду на, що всі лінії активні, а ставки на них рівні, за допомогою кнопок підбирається бажана ставка - для цього дозволені 10 рівнів, в кожному з яких можна змінювати номінал монет від 0,01 до 0,50.

Звичайні картинки формують призові комбінації, коли 3, 4 або 5 однакових зображень розташовуються у вигляді суцільної ланцюжка по траєкторії виплатний смуги, причому виключно від першої вертикалі зліва. Індивідуальні коефіцієнти комбінацій перераховані в докладної таблиці виплат - вони множаться на лінійну ставку - це і буде розмір нагороди.

Вайлд має право на заміну рядових іконок, сприяючи підвищенню шансів на виграш. Скаттер може з'являтися тільки на 1, 3 і 5 барабанах. 3 Скаттер, що випали одночасно, дають хід раунду фрі-спинив.

Бонусна гра апарату Коти

Крім наявності спеціальних символів ігровий апарат Коти порадує користувачів оригінальними призовими опціями. Copy Cats Feature - якщо раптом трапиться так, що першу колонку зліва займуть елементи, ілюстровані портретом одного і того ж кота, то всі інші коти, наявні в осередках на цей момент, перетворяться в іконки з тими ж котами, які випали в першій вертикалі - гравець може отримати неймовірних розмірів приз!

Особливість раунду фрі-спинив полягає в тому, що дикий символ з'являється там довгими стеками, що само по собі дуже продуктивно відбивається на складанні вдалих поєднань. Якщо ж вайлд займе всі позиції першого барабана, тоді все портрети кішок на ігровому полі перетворюються в Вайлд - з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Copy Cats
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 58 голосів, середнє: 3,38 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Copy Cats
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
25/250
Макс. коефіцієнт:
200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Copy Cats
Інтерфейс ігрового автомата Copy Cats Символи ігрового слота Copy Cats Бонусна гра ігрового апарату Copy Cats
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Copy Cats
Символ Copy Cats - Червоний кіт х3
х4
х5
25
100
200

червоний кіт

Символ Copy Cats - Рожева кішка х3
х4
х5
20
70
150

рожева кішка

Символ Copy Cats - Синій кіт х3
х4
х5
15
50
190

синій кіт

Символ Copy Cats - Миша х3
х4
х5
10
40
75

миша

Символ Copy Cats - Молоко х3
х4
х5
10
30
50

молоко

Символ Copy Cats - Риба х3
х4
х5
10
20
30

риба

Символ Copy Cats - Помаранчева лапка х3
х4
х5
5
10
25

Помаранчева лапка

Символ Copy Cats - Рожева лапка х3
х4
х5
5
10
25

рожева лапка

Символ Copy Cats - Зелена лапка х3
х4
х5
5
10
25

Зелена лапка

Символ Copy Cats - Блакитна лапка х3
х4
х5
5
10
25

блакитна лапка

Символ Copy Cats - Wild

Wild

Символ Copy Cats - Scatter

Scatter