РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Creature from the Black Lagoon / Тварина з чорної Лагуни

Ігровий автомат Creature from the Black Lagoon

Ігровий автомат Creature from the Black Lagoon від компанії NetEnt дозволяє гравцям зануритися в справжнісіньке пригода, що стало основою однойменного фільму жахів, який перекладається як «Тварина з чорної лагуни».

Безкоштовний онлайн апарат з однойменною назвою передає всю видовищність обраного сюжету, а ті емоції, які гравці будуть відчувати в ході гри, захоплюють користувачів в повну силу. А ви готові зануритися в нереальний світ жахів?

Безкоштовна гра на апараті Creature from the Black Lagoon

Даний автомат представлений 5-ю барабанами, на яких розміщується 20 ігрових ліній і три ряди символів. В даному ігровому апараті присутні як базові картинки, як і призові спеціальні символи. Також слот може похвалитися наявністю додаткових спинив і інших функцій, хоча ризикованого раунду на подвоєння в даному випадку немає.

Робити свої ставки гравцям доведеться на всі 20 ліній, так як скорочувати це кількість тут немає можливості. Розмір ставки на одну лінію становить від 0,01 до 5 монет, вартість якої також визначається в запропонованому діапазоні. Для того, щоб зібрати виграшну ланцюжок, гравцям потрібно не менше двох - трьох однакових картинок, які розташовані на активних лініях безперервно поруч один з одним. Підрахунок ігрових комбінацій починається від першого барабана.

В якості основних картинок тут присутні головні герої фільму, а саме Кей, Карло, Лукас, і Девід. Також є символи із зображенням екіпіровки, серед яких присутній акваланг, бінокль, ніж та інші.

Спеціальні символи слота Тварина з чорної Лагуни:

- Wild символ. В даному випадку це логотип ігрового автомата, причому він може з'являтися в будь-якому місці на барабанах. Замінює Wild символ абсолютно всі базові картинки, крім іконки з написом FreeSpins. Wild символ має особливу функцією, тому він може прилипати до свого місця на кілька спинив, а також розширюватися за умови запуску в призовому раунді.

- FreeSpins символ. Він з'являється тільки на 1-му, 3-му і 5-му барабані. Дані картинки можуть активувати безкоштовні обертання, які будуть проводитися за поточною ставкою. За п'ять символів гравці зможуть отримати 20 фріспінов, а 3 однакових картинки принесуть 10 безкоштовних обертань. В ході виконання безкоштовних спинив гравцям належить збирати особливі символи, які зможуть розблокувати додаткові картинки.

Спеціальні можливості ігрового апараті Тварина з чорної Лагуни

В даному випадку відсутні такі переваги, як бонусний раунд, або джек-пот. Однак наявні переваги слота цілком компенсують недолік даних можливостей.

В цілому ігровий автомат справляє сприятливе враження, тут використовується чудова графіка, відмінна анімація, і гарне музичний супровід, що дозволяє насолодитися реалістичністю ігрового автомата. Компанія NetEntertainment в черговий раз продемонструвала, що її розробки варті уваги і захоплення!

Last Updated: 20 июля, 2018
Оцініть ігровий автомат Creature from the Black Lagoon
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 515 голосів, середнє: 4,33 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Creature from the Black Lagoon
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
750
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Creature from the Black Lagoon
Інтерфейс ігрового автомата Creature from the Black Lagoon Символи ігрового слота Creature from the Black Lagoon Бонусна гра ігрового апарату Creature from the Black Lagoon
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Creature from the Black Lagoon
Символ Creature from the Black Lagoon - Кей х3
х4
х5
25
250
750

Кей

Символ Creature from the Black Lagoon - Девід х3
х4
х5
20
200
600

Девід

Символ Creature from the Black Lagoon - Карл х3
х4
х5
15
150
500

Карл

Символ Creature from the Black Lagoon - Лукас х3
х4
х5
10
100
400

Лукас

Символ Creature from the Black Lagoon - Бінокль х3
х4
х5
5
40
125

бінокль

Символ Creature from the Black Lagoon - Акваланг х3
х4
х5
5
40
125

акваланг

Символ Creature from the Black Lagoon - Фотоапарат х3
х4
х5
4
30
100

фотоапарат

Символ Creature from the Black Lagoon - Ніж х3
х4
х5
4
30
100

ніж

Символ Creature from the Black Lagoon - Free Spin х3
х4
х5
10FS
15FS
20FS

Free Spin

Символ Creature from the Black Lagoon - Wild1

Wild1

Символ Creature from the Black Lagoon - Wild2

Wild2

Символ Creature from the Black Lagoon - Wild3

Wild3