РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Dazzle Me / Сліпучі камені

Ігровий автомат Dazzle Me

Ігрові автомати успішного виробника Net Entertainment завжди відрізняються оригінальністю сюжетів і інтерфейсу, набуваючи по всьому світу все більше шанувальників. Ось і безкоштовний ігровий автомат Dazzle Me від цього розробника відразу кидається в очі незвичністю сюжету і барвистістю оформлення. Крім того, слот наділений унікальними опціями, які приносять значні дивіденди.

Безкоштовна гра на автоматі Dazzle Me

Споглядання символів ігрового автомата Dazzle Me може замінити похід в ювелірний магазин - на барабанах переливаються численними гранями блискучі дорогоцінні камені різних кольорів. Для колориту додані приносять удачу сімки і золоті дзвони, що нагадують про улюблених багатьма класичних іграх. Є і дикий символ, але в дещо модифікованому вигляді - можна швидше назвати цей комплект Вайлд диким барабаном Dazzling Wild Reels, так як він завжди займає цілу вертикаль. Скаттер служить картинка з написом Free Spins.

Барабанов в слоті Dazzle Me 5, але вони мають нетривіальну конфігурацію. Барабани 1 і 2 складаються з 3 осередків, 3 і 4 - з 4 осередків, а п'ята вертикаль містить 5 осередків. Ігрових ліній теж незвичайне число - їх 76, всі вони активні постійно. Ставку потрібно робити відразу на раунд. Число монет найнижчого рівня - 20, всього пропонується 10 рівнів. Можна також варіювати гідність монет - від 0,01 до 1,00 кредиту.

Бонусна гра апарату Сліпучі камені

Оплачувані комбінації, що формуються з декількох однакових рядових картинок, повинні випасти строго по лінії для ставок, будь-яка з них має початок в крайньому лівому стовпчику. Сімок і дзвонів потрібно від 2 до 5 штук, а коштовностей - від 3 до 5. Заглянувши таблицю виплат, можна ознайомитися з коефіцієнтами призових комбінацій, присвоєних кожному типу елементів. При нарахуванні винагороди на ці коефіцієнти множиться обрана ставка.

Дикі барабани апарату Сліпучі камені можуть з'явитися в будь-якому з обертань, причому можуть зайняти відразу все вертикалі. Їх завдання - замінювати будь-які картинки, крім Скаттер, допомагаючи створенню оплачуваних послідовностей.

Довільний випадання на поле 3, 4 або 5 Скаттер активує 8, 12 або 16 фрі-спинив, під час яких в кожному обертанні діє функція пов'язаних барабанів - Linked Reels. Це означає, що в перших чотирьох вертикалях можуть з'явитися 2,3 або 4 суміжних барабана, які є копіями один одного. Тому результати безкоштовних обертань завжди приносять солідну винагороду. Фрі-спини не можуть бути продовжені.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Dazzle Me
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 58 голосів, середнє: 4,13 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dazzle Me
платформа:
NetEnt
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
76
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Dazzle Me
Інтерфейс ігрового автомата Dazzle Me Символи ігрового слота Dazzle Me Бонусна гра ігрового апарату Dazzle Me
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dazzle Me
Символ Dazzle Me - Free Spins х3
х4
х5
8FS
12FS
16FS

Free Spins

Символ Dazzle Me - 7 х2
х3
х4
х5
1
12
30
200

7

Символ Dazzle Me - Дзвіночок х2
х3
х4
х5
1
8
15
100

дзвіночок

Символ Dazzle Me - Рубін х3
х4
х5
4
8
30

Рубін

Символ Dazzle Me - Кунцит х3
х4
х5
4
8
30

кунцит

Символ Dazzle Me - Смарагд х3
х4
х5
3
5
20

смарагд

Символ Dazzle Me - Топаз х3
х4
х5
3
5
20

Топаз