РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Elements / Елементи

Ігровий автомат Elements: The Awakening

У розмаїтті тематик, обраних виробниками слотів, іноді зустрічаються сюжети з філософськими напрямками. Саме таким є безкоштовний ігровий онлайн автомат Elements: The Awakening від компанії NetEnt.

Відповідно до езотеричними і духовними навчаннями основу світобудови складають 4 принципу - 4 стихії: вода, повітря, вогонь і земля. Саме вони і стали основними в сюжеті автомата Elements: The Awakening. На символах красуються яскраві зображення стихій і живі істоти, так чи інакше відображають сутність кожної зі стихій. Є також дикий елемент, на якому позначений незвичайний кам'яний куб, поцяткований загадковими малюнками. Виробник подбав про ефектну видовищності ігрового процесу, що викликає відчуття перебування в глибокому космосі.

Безкоштовна гра на автоматі Elements

Ігрове поле автомата Elements: The Awakening розгортається на 5 барабанах і має в складі 20 фіксованих виплатних смуг. Скориставшись кнопками панелі управління, гравець може поставити на кін від 1 до 10 монет, додатково вибравши їх номінал. Таблиця виплат скрупульозно видасть докладну інформацію щодо значень коефіцієнтів призових поєднань, і описів бонусних опцій.

Оплачувані послідовності створюються тільки на ігрових лініях. Для цього потрібно, щоб на лінії виявилися 3-5 ідентичних картинки, і такий ланцюжок повинна стартувати від лівого краю і не перериватися.

Формуванню призових комбінацій активно сприяє вайлд, що випадає у всіх вертикалях, крім самої лівої. Він замінює будь-яку картинку, підвищуючи ймовірність успіху.

Бонусна гра апарату елемнтов

Кожна утворилася вдала комбінація дає початок неймовірно результативною бонусної грі Avalanche - це значить, що після здійснення підрахунку виграшу призові елементи зникають, а зверху на їх місця лавиноподібно надходять нові, даючи користувачеві ще шанс на виграш. При цьому оживають 2 лічильника, наявних під ігровим полем. Лінія з 4 камінчиками враховує проходять ре-спини, кожен з яких запалює 1 камінчик. Максимальне число Avalanche - 4. Якщо таких лавин поспіль менш цього числа - лічильник обнуляеться. По досягненню звітного максимуму користувач отримує право на 10 фрі-спинив з особливими умовами.

У моменти виграшу активується ще 1 лічильник, який розміщується прямо на кнопці старту. На ньому відображаються стихії, чиї іконки потрапили до призової композицію. Залежно від того, яка стихія взяла гору перед безкоштовної сесією, у фрі-спинах заступається в силу 1 з бонусних опцій: Air Storm - в першому ж безкоштовному обертанні на полі з'являються 2 диких символу і, змінюючи положення з кожним спіном, вони переміщаються по полю, створюючи умови для перемоги; Fire Storm - випадають на 2, 3 і 4 барабанах Вайлд мають здатність захопити і крайні колонки; Earth Storm - Вайлд випадають на трьох середніх барабанах і не зникають, поки з їх допомогою не сформується оплачувана послідовність; Water Storm відрізняється розширюються на всю вертикаль дикими символами, з'являються вони теж в трьох центральних шпальтах.

Last Updated: 16 февраля, 2018
Оцініть ігровий автомат Elements
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 4,20 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Elements
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
1500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Elements
Інтерфейс ігрового автомата Elements Символи ігрового слота Elements Бонусна гра ігрового апарату Elements
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Elements
Символ Elements - Елемент вогню х3
х4
х5
25
150
1500

елемент вогню

Символ Elements - Елемент землі х3
х4
х5
20
100
750

елемент землі

Символ Elements - Елемент повітря х3
х4
х5
15
75
500

елемент повітря

Символ Elements - Елемент води х3
х4
х5
10
50
300

елемент води

Символ Elements - Вогонь х3
х4
х5
5
30
100

вогонь

Символ Elements - Земля х3
х4
х5
4
25
75

земля

Символ Elements - Повітря х3
х4
х5
3
20
50

повітря

Символ Elements - Вода х3
х4
х5
3
20
50

вода

Символ Elements - Wild

Wild