РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Finn and the Swirly Spin / Фін і спіральні обертання

Ігровий автомат Finn and the Swirly Spin

Зовсім незвичайний у всіх відносинах ігровий автомат представила шведська компанія NetEnt - він називається Finn and the Swirly Spin. Головний герой - життєрадісний Лепрекон - персонаж ірландського фольклору, який, як стверджують легенди, може виконувати бажання. Він постійно присутній на екрані, стимулюючи процес грою на сопілці. Лепрекони хитрі і непередбачувані, тому гравців чекає безліч сюрпризів у вигляді бонусів.

Безкоштовна гра на автоматі Finn and the Swirly Spin

Ігрове поле автомата Finn and the Swirly Spin, розташоване на фоні чудового виду зеленої долини, має структуру за схемою 5х5. Однак барабанів і ігрових ліній в загальноприйнятому розумінні тут немає і в помині. Осередки розташовуються у вигляді спіралі, початок якої - в лівому нижньому кутку. Спіраль закручується і центральна позиція є фінальною. Кожен спін запускає по спіралі символи, останнім завжди виявляється картинка з золотим ключиком, спочатку займаючи ліву нижню осередок.

На символах зображені рубіни, жолуді, підкови, чотирилисник, піки і черви. Глазастая зірочка виконує функції Вайлда а золотий ключ - символ Free Spins.

Пропонована система ставок має 10 рівнів, мінімальний з яких дорівнює 10 монетам. Гідність монет вибирається в межах 0,01-2,00. При розрахунку виграшу враховується 1/10 загальної ставки - це значення множиться на відповідний коефіцієнт. Оплачувані комбінації, за відсутністю стандартних ліній нараховуються, коли 3 або більше аналогічних елемента розташовуються у вигляді ланцюжка вертикально або горизонтально.

Бонусна гра апарату Фін

Коли на поле ігрового апарату Фін виникає призова комбінація, активується функція Avalanche - виграли символи вибухають і зникають, а інші переміщаються по спіралі в центр, а знизу надходять нові елементи. У первісному спині Вайлд відсутні, а ось при повторному заповненні осередків може стартувати опція Wild Generation - вайлд займе одну з позицій зниклих елементів, виконуючи функцію заміни.

Якщо в результаті вайлд потрапляє в оплачувану композицію, він вибухає і може знищити картинки в прилеглих комірках. Процес повторюється до тих пір, поки випадають призові поєднання. А ключик, починає свій шлях в лівій нижній позиції, просувається з кожним вибухом ближче до центру. Якщо він добереться до центру, активується раунд фрі-спинив, а на спеціальному лічильнику праворуч зараховується +1 ключ.

У будь-якому спині ігрового автомата Finn and the Swirly Spin може початися одна з опцій Random Features. Starfall Wilds - рандомно випадають 2 Вайлда, і якщо оплачуване поєднання не виконається, вони з'являться в інших позиціях. Dragon Destroy - після невиграшних обертання дракон спалює кілька елементів, позиції яких заповнюються однаковими картинками. Irish Luck - після не результативного спина будь смуга заповнюється ідентичними значками. Magic Transform - все піки і черви перетворюються в більш дорогі ілюстрації.

Раунд фрі-спинив можливий в 4 варіантах The Star Bar Free Spins, Lava Lair, Lucky Mug або Golden Pot. Кожен з них має свої особливості. 1, 4, 9 або 16 накопичених ключів відкривають певний рівень. Ключ під час фрі-спина не випадає.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Finn and the Swirly Spin
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 59 голосів, середнє: 4,22 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Finn and the Swirly Spin
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
-
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
10/100
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Finn and the Swirly Spin
Інтерфейс ігрового автомата Finn and the Swirly Spin Символи ігрового слота Finn and the Swirly Spin Бонусна гра ігрового апарату Finn and the Swirly Spin
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Finn and the Swirly Spin
Символ Finn and the Swirly Spin - Рубін х3
х4
х5
20
100
500

Рубін

Символ Finn and the Swirly Spin - Жолудь х3
х4
х5
10
50
120

Жолудь

Символ Finn and the Swirly Spin - Підкова х3
х4
х5
10
40
100

підкова

Символ Finn and the Swirly Spin - Клевер х3
х4
х5
10
30
80

Клевер

Символ Finn and the Swirly Spin - Чирва х3
х4
х5
1
10
40

Чирва

Символ Finn and the Swirly Spin - Піка х3
х4
х5
1
10
40

піка

Символ Finn and the Swirly Spin - Free Spins

Free Spins

Символ Finn and the Swirly Spin - Wild

Wild