РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gonzos Quest / Гонзо Квест

Ігровий автомат Gonzo's Quest

Спеціально для любителів захоплюючих пригодницьких сюжетів, що дають потужний заряд адреналіну, фахівці компанії NetEnt розробили неймовірно захоплюючий ігровий автомат Гонзо Квест (Gonzos Quest), в якому кожен гравець може відчути себе авантюристом на піку успіху. В ігровому клубі Асік Про даний слот доступний в онлайн режимі, а грати дозволяється безкоштовно і без реєстрації.

Безкоштовна гра на автоматі Gonzos Quest

Головний персонаж ігрового апарату Gonzos Quest - іспанський конкістадор по імені Гонзо, який вирішив самотужки знайти всі скарби Нового світла. Перед початком безкоштовної гри автори NetEnt демонструють чудовий міні-ролик, що розповідає передісторію подій, в яких братиме участь гравець. Хитрющо конкістадор постійно присутній на екрані, контролюючи процес обертання барабанів і жваво реагуючи на те, що відбувається. У розпорядженні гравця - п'ять барабанів і 20 активних постійно ігрових смуг. Лінійна ставка варіюється в межах десяти монет різного номіналу.

Символами ігрового автомата Квест Гонзо служать зображення страшних масок ідолів, зроблені з різних матеріалів. Особливістю слота є спосіб появи картинок в осередках ігрового поля - вони випадають у вигляді окремих блоків. Виграшною вважається комбінація, в якій три або більше однакових елемента розташовуються на позиціях ігровій лінії поспіль з початком в першому лівому стовпчику. В автоматі Gonzos Quest є дикий символ, що випадає тільки на трьох центральних барабанах і має право на заміну будь-якої картинки.

Як тільки на поле утворюється призове поєднання, активується неймовірно продуктивна і ефектна візуально функція Avalanche. Це означає, що виграли картинки вибухають і випаровуються, а на їх місце зверху лавиноподібно сиплються блоки, формуючи нові поєднання. При першій лавині додатковий множник дорівнює одиниці - це можна побачити в спеціальній шкалі над ігровим полем. Якщо знову складається виграшне поєднання - процес Avalanche триває, а множник збільшується. Максимально можливе його значення - Х5. Якщо лавини тривають і далі - все призи оплачуються з коефіцієнтом 5.

Бонусна гра апарату Гонзо

Ігровий апарат Гонзо володіє ще одним спеціальним символом - Free Falls, який з'являється тільки на перших трьох барабанах. Кожна лінія ставок, на якій за загальними правилами випадуть не менше трьох таких бонусів, відкриває дуже щедру бонус гру - раунд фрі-спинив, що складається їх 10 безкоштовних обертань. Справа в тому, що функція Avalanche тут діє з іншими значеннями додаткових множників - аж до Х15. Крім того, під час вільних обертань можна вигравати додаткові Free Falls.

Ігровий апарат Gonzos Quest доставлять невимовне задоволення гравцям, які прагнуть не тільки до результативного процесу гри, а й гідно цінують якісний дизайн і ретельно продуманий сюжет. Оцінити всі переваги слота про конкістадора Гонзо можна в режимі онлайн в нашому віртуальному залі Асік Про.

Last Updated: 12, лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Gonzos Quest
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 567 голосів, середнє: 4,60 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gonzos Quest
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/100
Макс. коефіцієнт:
2500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gonzos Quest
Інтерфейс ігрового автомата Gonzos Quest Символи ігрового слота Gonzos Quest Бонусна гра ігрового апарату Gonzos Quest
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gonzos Quest
Символ Gonzos Quest - Free Fall (Bonus)

Free Fall (Bonus)

Символ Gonzos Quest - Дикий символ

дикий символ

Символ Gonzos Quest - Срібний індіанець х3
х4
х5
50
250
2500

Срібний індіанець

Символ Gonzos Quest - Зелений індіанець х3
х4
х5
20
100
1000

зелений індіанець

Символ Gonzos Quest - Золотий індіанець х3
х4
х5
15
50
500

Золотий індіанець

Символ Gonzos Quest - Пурпурний індіанець х3
х4
х5
10
25
200

пурпурний індіанець

Символ Gonzos Quest - Золотий дракон х3
х4
х5
5
20
100

Золотий Дракон

Символ Gonzos Quest - Червоний бик х3
х4
х5
4
15
75

Червоний бик

Символ Gonzos Quest - Срібна птах х3
х4
х5
3
10
50

Срібна птах