РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Hansel and Gretel / Гензель і Гретель

Ігровий автомат Fairytale Legends Hansel and Gretel

Слоти за мотивами відомих казок все частіше з'являються на різних порталах. У компанії НетЕнт в запасі є кілька подібних розваг, одним з яких став ігровий автомат Fairytale Legends Hansel and Gretel. В основу сюжету лягла відома казка про брата і сестру, а тому ця історія здасться знайомою багатьом гравцям.

Велика кількість бонусних доповнень зроблять проведення часу гравців дуже захоплюючим, зручний інтерфейс дозволить грати з комфортом, а система управління забезпечить швидке налаштування всіх ігрових параметрів.

Безкоштовна гра на автоматі Гензель і Гретель

Візуально безкоштовний ігровий автомат Гензель і Гретель виконаний дійсно по-казковому. Нічна локація з анімаційними ефектами створює неперевершену атмосферу, яка в свою чергу буде доповнена звуковим супроводом. Побудова інтерфейсу в представленому слоті класичне. Центральне становище на головному екрані займе поле з 5 барабанами. Саме тут і будуть розвиватися всі ігрові події.

Периферія поля зайнята лінійними індикаторами в кількості 10 штук. Вони відповідають аналогічним числу ліній і будуть відображати їх в найпотрібніший момент розважального процесу. Щоб гравець зміг з легкістю налаштувати всі необхідні параметри і запустити барабани, нижня частина екрану представлена ​​в форматі панелі управління. Її кнопки дозволять здійснити не тільки перераховані вище дії, але і перейти в додатковий розділ з інформацією про символах і правилами. Даний розділ допоможе ознайомитися з усіма особливостями автомата перед стартом.

Символіка гри вийшла вельми тематичної, а тому ідеально вписується в загальну концепцію ігрового автомата. За кожним символом стоїть персональний набір коефіцієнтів, що визначають величину призу за конкретний вдалий випад. Деякі символи мають більш широкими функціональними можливостями. Наприклад, вайлд буде універсальним доповненням до комбінаціям. З'являючись тільки на другому і четвертому барабанах, він здатний займати кілька позицій одночасно і запускати повторний безкоштовний ре-спин. Гра має на увазі наявність випадкових бонусних функціях.

Ці функції можуть проявляти себе у вигляді кластерів, що складаються з 5-9 однакових символів, за допомогою клонування окремих елементів або випаданні великої кількості нових Вайдліх. Також у вас буде шанс потрапити в додаткову бонусну гру. Для цього необхідно зібрати кілька скринь і за допомогою інтуїтивного вибору визначити собі нагороду. Нагорода може бути у вигляді міні-гри, де учаснику потрібно вибирати між льодяниками, в форматі фрі-спинив або ж у вигляді додаткової винагороди.

Last Updated 4 вересня, 2018
Оцініть ігровий автомат Fairytale Legends Hansel and Gretel
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fairytale Legends Hansel and Gretel
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 200
Макс. коефіцієнт:
400
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Fairytale Legends Hansel and Gretel
Інтерфейс ігрового автомата Fairytale Legends Hansel and Gretel Символи ігрового слота Fairytale Legends Hansel and Gretel Бонусна гра ігрового апарату Fairytale Legends Hansel and Gretel
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fairytale Legends Hansel and Gretel
Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Fairytale Legend х3
х4
х5
20
60
400

Fairytale Legend

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Hansel х3
х4
х5
10
20
100

Hansel

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Gretel х3
х4
х5
10
20
100

Gretel

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Червоний кристал х3
х4
х5
5
10
40

червоний кристал

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Жовтий кристал х3
х4
х5
5
10
40

жовтий кристал

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Зелений кристал х3
х4
х5
5
10
40

зелений кристал

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Фіолетовий кристал х3
х4
х5
5
10
40

фіолетовий кристал

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Скриня (bonus) х3
х4
х5
5
10
40

Скриня (bonus)

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Free Spins 10

Free Spins

Символ Fairytale Legends Hansel and Gretel - Coin Win x15

Coin Win