РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Jack Hammer 2 / Джек Хаммер 2

Ігровий автомат Jack Hammer 2

Авантюрні пригоди завжди притягували глядачів і читачів до кінофільмів та літератури відповідно. Такі сюжети сповнені інтриг, таємниць, розслідувань і несподіваних поворотів подій. Тому зовсім не дивно, що компанія Ні-ент випустила ігровий автомат Jack Hammer 2, присвячений якраз таки авантюрі і темні справи.

Гра виконана за мотивами цікавого коміксу, від чого це пригода стає набагато цікавіше і оригінальніше. Поєднання коміксних мотивів і елементів детектива роблять ігровий автомат про Джека гідним максимальної уваги. У слоті присутні не тільки цікаві персонажі, а й додаткові функції і стилізована графіка. Звернувши свій погляд на даний ігровий автомат, жоден користувач не помилиться.

Безкоштовна гра на автоматі Jack Hammer 2

Візуально стилістика ігрового автомата цілком і повністю нагадує комікси. Тут кожна деталь має чіткий контур і яскраву кольорову заливку. Локація у вигляді нічного мегаполісу і зовсім виглядає неймовірно стильно в подібного роду промальовуванні. Музичний супровід додає особливого шарму всьому, що буде відбуватися на екрані. Колірна гамма включає в себе всі відтінки веселки, від чого піднімається настрій. Ігрове поле представлено в класичній прямокутній формі, і складається з 5 барабанів. Розробники вирішили не розмінюватися на дрібниці, в додали в гру цілих 99 ліній, які будуть постійно активними. Поверх поля з барабанами розмістився логотип Jack Hammer 2, а з протилежного боку можна побачити найбільш функціональну деталь інтерфейсу - панель управління. Кілька кнопок для настройки основних параметрів зібралися в одному місці і дозволяють користувачеві контролювати основні параметри, запускати спини в будь-якому і доступних режимів обертань.

Символіка історії про Джека Хаммері промальована у вигляді тематичної атрибутики і персонажів. Завдяки цьому сюжет здається більш цілісні і захоплюючим. Як і належить, за символами стоять індивідуальні коефіцієнти, що впливають на величину призових виплат за окремі комбінації. Основна гра відрізняється наявністю декількох додаткових символів. У їх числі опинився вайлд - універсальний знак, службовець для доповнення призових комбінацій. Компанію йому складе Скаттер - символ, здатні грати без прив'язки до ліній і активувати фрі-спини.

Такі обертання відрізняються від звичайних тим, що проходять безкоштовно. Крім того, в момент дії фрі-спинив користувачі можуть спостерігати за появою додаткових Вайдліх, які будуть радувати частотою своєї появи на екрані і приносити непогані призи. Решта ж символіка відіграє за стандартними правилами і формується вигідні випади в бік зліва направо. Також в момент звичайних обертань активується додаткова опція, що характеризується утриманням зіграли символів на своєму місці протягом декількох спинив.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Jack Hammer 2
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5148 голосів, середнє: 4,01 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jack Hammer 2
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
99
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
50/500
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Jack Hammer 2
Інтерфейс ігрового автомата Jack Hammer 2 Символи ігрового слота Jack Hammer 2 Бонусна гра ігрового апарату Jack Hammer 2
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jack Hammer 2
Символ Jack Hammer 2 - Джек Хаммер х3
х4
х5
25
75
500

Джек Хаммер

Символ Jack Hammer 2 - Пеарл х3
х4
х5
15
40
250

Пеарл

Символ Jack Hammer 2 - Дон Крабб х3
х4
х5
10
25
250

Дон Крабб

Символ Jack Hammer 2 - Бандити х3
х4
х5
8
20
100

бандити

Символ Jack Hammer 2 - Причал х3
х4
х5
4
10
35

причал

Символ Jack Hammer 2 - Човен х3
х4
х5
3
7
25

човен

Символ Jack Hammer 2 - Бочки х3
х4
х5
3
5
20

бочки

Символ Jack Hammer 2 - Футляр х3
х4
х5
2
4
20

футляр

Символ Jack Hammer 2 - Мікрофон х3
х4
х5
2
4
15

мікрофон

Символ Jack Hammer 2 - Wild

Wild

Символ Jack Hammer 2 - Scatter

Scatter