РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Jungle Spirit: Call of the Wild / Дух джунглів: поклик дикої природи

Ігровий автомат Jungle Spirit: Call of the Wild

Безкоштовний ігровий автомат Jungle Spirit: Call of the Wild - результат роботи компанії Net Entertainment. Сюжет ігрового автомата докладно розповідає про життя в гущі джунглів. Онлайн слот дозволить гравцеві дізнатися і про природу цієї екзотичної місцевості, і про її унікальних жителів. Ігровий автомат наділений навчальним режимом, тому всі бажаючі можуть познайомитися з його перевагами без додаткових вкладень.

Безкоштовна гра автомата Jungle Spirit

NetEnt оснастив ігровий апарат Jungle Spirit: Call of the Wild якісним тривимірним дизайном. Екран ігрового автомата імітує гіллясті джунглі. А ще краще ознайомитися з тематикою сучасного онлайн слота, дозволяє його приголомшлива анімація і динамічна звукова підтримка. Важливо відзначити, що за бажанням гравця, музика в Jungle Spirit: Call of the Wild може бути відключена. Величина ставки на Відеослоти здатна варіюватися в межах 100 кредитів за тур. А номінал від 0,01 до 1.

Ігровий автомат має стандартними символами у вигляді номіналів карт, рангом від 10 до туза і сюжетно промальованим знаками (алігатор, ведмідь, слон, тигр і так далі). Головною умовою для формування цінної комбінації на Відеослоти є послідовна зустріч на барабанах (починаючи з 1 лівого) від 3 аналогічних символів. Варто звернути увагу, що фіксовані лінії виплат в Jungle Spirit: Call of the Wild відсутні. Тому, призові комбінації будуть створюватися виходячи із запропонованих 243 способів.

В арсеналі ігрового автомата не обійшлося і без знака, що володіє особливими можливостями. Так, лілія взяла на себе місію Скаттер. Зібравши на моніторі від 3 таких квіток, гравець отримує право на участь у безкоштовних вирощених. Мало того, якщо призовий раунд був запущений за рахунок 4 або 5 scatter, то система ощасливить і додатковими кредитами. Кількість подібних фрі-спинив, потрібно визначити заздалегідь, вказавши на 1 з з'явилися на екрані тотемів. Важливою особливістю безкоштовних обертань стала поява 4 ряди знаків. Таким чином, збільшується число можливих варіантів формування вдалих комбінацій, до 1024.

Бонусна гра автомата Jungle Spirit

Також безкоштовний ігровий автомат Jungle Spirit: Call of the Wild має незвичайної опцією, що отримала назву Butterfly Boost. Активація даної функції відбувається спонтанно на будь-якому з спинив, незалежно від того був він виграшним чи ні. Зміст даного режиму полягає в тому, що на моніторі починають пурхати метелики і сідати на тематичні знаки (максимум до 3 штук), тим самим сприяючи їх розширенню (в наслідок вони будуть займати все відділення барабана).

Всі ці символи беруть участь в створенні призовий комбінації, яка, як правило, набагато цінніше сформованої за загальноприйнятими правилами. Опція відіслати Symbol Expansion також може принести учаснику додаткову нагород. Під впливом Symbol Expansion, метелики можуть сідати на всі знаки (все, крім scatter), перетворюючи їх в розширюються. Необхідно відзначити, що функція діє і на протязі головного туру, і під час free spins.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Jungle Spirit
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jungle Spirit
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
1024
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
150
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Jungle Spirit
Інтерфейс ігрового автомата Jungle Spirit Символи ігрового слота Jungle Spirit Бонусна гра ігрового апарату Jungle Spirit
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Jungle Spirit
Символ Jungle Spirit - Тигр х3
х4
х5
50
80
150

Тигр

Символ Jungle Spirit - Слон х3
х4
х5
40
60
100

слон

Символ Jungle Spirit - Ведмідь х3
х4
х5
30
50
80

ведмідь

Символ Jungle Spirit - Алігатор х3
х4
х5
25
40
70

Алігатор

Символ Jungle Spirit - Кобра х3
х4
х5
20
30
60

Кобра

Символ Jungle Spirit - Картковий туз х3
х4
х5
10
20
30

картковий туз

Символ Jungle Spirit - Картковий король х3
х4
х5
10
20
30

картковий король

Символ Jungle Spirit - Карткова дама х3
х4
х5
10
20
30

карткова дама

Символ Jungle Spirit - Картковий валет х3
х4
х5
10
20
30

картковий валет

Символ Jungle Spirit - Карткова 10 х3
х4
х5
10
20
30

карткова 10