РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Mythic Maiden / Міфічна діва

Ігровий автомат Mythic Maiden

На любителів моторошних історій з містичними персонажами і загадковими атрибутами таємничих ритуалів ігровий автомат Mythic Maiden справить незабутнє враження. Компанія Net Entertainment здорово потрудилася над оформленням ігрового апарату, яка одним тільки дизайном заворожує гравців.

Безкоштовна гра на автоматі Mythic Maiden

Апарат Mythic Maiden присвячений якоїсь міфічної діві, візуалізованою у вигляді залізної статуї, яка може обдарувати гравців своєю прихильністю. Локація постає у вигляді покинутого, запорошеного горища, наповненого різними дивними предметами. На символах теж страхітливі картинки - череп, оживає маска, скриня зі зловісним черепом замість замка, отруйний павук каракурт з сімейства чорних вдів, таємнича книга, яку тримає залізна рука.

Є також номінали карток у вигляді оплившіх свічок. Загалом, видовище не для людей зі слабкими нервами. На іконі Вайлда зображена повна мертво-біла місяць, зазирала у вікно. Періодично на ній виразно проступають контури людського черепа. Скаттер служить загадково куля, що світиться. Всі елементи ефектно анімовані, а звуковий супровід змушує серце замерзати від страху.

Бонусна гра апарату Міфічна діва

Ігровий автомат Mythic Maiden пропонує користувачам 5 барабанів з 30 виплатних лініями, змінювати їх кількість не дозволено. Можна вибрати ставку до 10 монет на лінію, номінал монет варіюється в діапазоні 0,01-1,00 кредиту. Гра може вестися як в автоматичному, так і в ручному режимі. Зручна русифікована панель управління допоможе впоратися з усіма цими маніпуляціями.

Запустивши обертання барабанів, користувач повинен дочекатися випадання виграшної комбінації - це станеться, коли певна кількість аналогічних елементів займе осередки в суворій відповідності з ігровою лінією. Тільки відправна точка такій послідовності - обов'язково в крайньому лівому стовпчику. Елементів має зібратися не менше 3, є лише один виняток - картинка з потворної маскою з зашитим ротом - її досить 2 штук, щоб забезпечити гравцеві приз. Значення винагороди обчислюється за звичайною формулою - лінійна ставка множиться на коефіцієнт випав поєднання.

Вайлд в автоматі Mythic Maiden неймовірно щедрий. Хоча він не формує власних композицій, зате допомагає в цьому іншим картинкам, замінюючи їх в потрібний момент. Всі виграші, в яких бере участь дикий символ, множаться на 3.

3, 4 або 5 Скаттер, що випали в будь-яких осередках ігрового поля, активують бонусний раунд, який пропонує 10, 15 або 30 фрі-спинив. Під час безкоштовної сесії відкривається скриня, розташований з правого боку екрану і мерехтливе світіння міфічної діви в кожному вільному спині дарує користувачу додатковий множник до Х10 або 1-2 фрі-спина. При удачі може впасти і те, і інше.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Mythic Maiden
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,75 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Mythic Maiden
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
30
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
30/300
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Mythic Maiden
Інтерфейс ігрового автомата Mythic Maiden Символи ігрового слота Mythic Maiden Бонусна гра ігрового апарату Mythic Maiden
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Mythic Maiden
Символ Mythic Maiden - Маска х2
х3
х4
х5
5
70
300
2000

маска

Символ Mythic Maiden - Череп х3
х4
х5
60
200
1000

череп

Символ Mythic Maiden - Книга х3
х4
х5
50
150
500

книга

Символ Mythic Maiden - Тарантул х3
х4
х5
40
100
200

тарантул

Символ Mythic Maiden - Скриня х3
х4
х5
25
50
150

скриня

Символ Mythic Maiden - Картковий туз х3
х4
х5
15
40
125

картковий туз

Символ Mythic Maiden - Картковий король х3
х4
х5
10
35
100

картковий король

Символ Mythic Maiden - Карткова дама х3
х4
х5
9
30
90

карткова дама

Символ Mythic Maiden - Картковий валет х3
х4
х5
8
30
80

картковий валет

Символ Mythic Maiden - Карткова 10 х3
х4
х5
7
30
70

карткова 10

Символ Mythic Maiden - Scatter

Scatter

Символ Mythic Maiden - Wild

Wild