РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Space Wars / Космічні війни

Ігровий автомат Space Wars

Шанувальники бренду Net Entertainment завжди впевнені в якості вироблених компанією ігрових автомат автоматів. Новинки ж останніх років вражають оригінальністю сюжетів, яскравими дизайнерськими рішеннями і якісним функціоналом. Наприклад, безкоштовний ігровий автомат Space Wars володіє всіма перерахованими характеристиками.

Безкоштовна гра автомата Space Wars

За сюжетом гри гравцям доведеться спостерігати за космічними битвами. Правда, воїнами будуть не монстри-інопланетяни, а кумедні істоти з інших галактик, що стали символами Space Wars­­­. Для їх зображення підібрали яскраві кольори, ігрові моменти прикрасили якісної анімацією. Тому веселий настрій і естетичне задоволення гравцям гарантується.

В автоматі 5 барабанів. Символи розташовуються в 4 виряджаючи, всього на екрані 20 зображень. У Space Wars 40 ліній для виплат, гра проходить по всіх лініях одночасно. Ставка розраховується виходячи з 1-10 кредитів на лінію і номіналу в 0.01-0.50. Є в автоматі спеціальний символ, повторні обертання і інші опції.

Цінні поєднання формуються з 3-5 однакових символів, що опинилися на лінії. Починається виграшна комбінація обов'язково на лівому барабані і не має прогалин. Найвищий коефіцієнт гри - Х1000. При 40-а лініях і різноманітності ставок це дає ґрунтовну надію на виграш.

Крім базових сомволов до призової комбінацію може потрапити вайлд: він замінює будь-яке зображення для досягнення виграшу. Вайлд в Space Wars є логотип WILD, він діє на парних барабанах і власних комбінацій не формує. Інших спецсимволов в грі немає.

Бонусна гра автомата Space Wars

Тематичної бонусної гри в Space Wars немає. В автоматі пропонуються інші заохочення. Після кожного призового раунду активується опція повторного обертання. Всі символи, що увійшли в призове поєднання, потрапляють в спеціальний відсік, зображений у правій частині екрана. У відсіку вони клонуються і знову викидаються на екран. Розташувавшись смугами на барабанах, однакові зображення знову комбінуються в поєднання. Раунд проходить за ставкою попереднього обертання.

Управління автоматом засноване на традиціях Net Entertainment. Кнопки на екрані ті ж, що і в інших моделях. Правда, космічний сюжет гри все ж вніс корективи в їх оформлення. Центральна кнопка зі стрілками починає новий ігровий раунд. Level дозволяє вибирати ставку. Coin Value призначає номінал. Max Bet запускає гру за максимальною ставкою. Autoplay відповідає за активацію автоматичної гри. Paytable дозволяє перегорнути сторінки інформаційного відділу та познайомитися з правилами раундів, коефіцієнтами символів. Табло Bet демонструє суму ставки, а Coins - стан балансу.

У Space Wars немає багатьох опцій, до яких звикли ігркокі: ризик-ігри, тематичної бонус-ігри, відсутня Скаттер. Мінмімзіровав функціонал, розробники віддали переваги яскравого повторному спину і незвичайному дизайну моделі. Якість гри при цьому залишилося попрежему високим.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Space Wars
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Space Wars
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
40
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
40/400
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Space Wars
Інтерфейс ігрового автомата Space Wars Символи ігрового слота Space Wars Бонусна гра ігрового апарату Space Wars
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Space Wars
Символ Space Wars - Кристал х3
х4
х5
30
250
1000

Кристал

Символ Space Wars - Жовтий прибулець х3
х4
х5
20
125
400

жовтий прибулець

Символ Space Wars - Салатовий прибулець х3
х4
х5
15
75
200

салатовий прибулець

Символ Space Wars - Зелений прибулець х3
х4
х5
10
60
175

зелений прибулець

Символ Space Wars - Синій прибулець х3
х4
х5
10
50
150

синій прибулець

Символ Space Wars - Фіолетовий прибулець х3
х4
х5
10
40
125

фіолетовий прибулець

Символ Space Wars - Жовтий прибулець х3
х4
х5
20
125
400

жовтий прибулець

Символ Space Wars - Салатовий прибулець х3
х4
х5
4
20
50

салатовий прибулець

Символ Space Wars - Зелений прибулець х3
х4
х5
4
15
40

зелений прибулець

Символ Space Wars - Синій прибулець х3
х4
х5
2
15
40

синій прибулець

Символ Space Wars - Фіолетовий прибулець х3
х4
х5
2
15
40

фіолетовий прибулець

Символ Space Wars - Wild

Wild