РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Spinata Grande / Корида

Ігроовой автомат Spinata Grande

Практично у всіх людей слово «карнавал» буде викликати асоціації в Бразилією, адже саме в цій країні проходить найяскравіший карнавал у світі. Однак, це зовсім не означає, що така подія може відбуватися виключно в одному місці. У Мексиці також існує свій карнавальне свято під назвою Spinata Grande (Корида), про який і піде мова в одному з слотів компанії НетЕнт.

Ігровий автомат Корида (Spinata Grande) - це справжній вибух фарб, цікавих персонажів і не менш цікавих і оригінальних опцій. Ця гра здивує навіть тих, хто має багаторічний досвід користувачів. Тут присутні нестандартні символи з нестандартним функціоналом, а сюжетна ліній порадує чудовим настроєм, яке протримається весь день!

Безкоштовна гра на автоматі Spinata Grande

Візуально гра опрацьована до останніх дрібниць. Колірна гамма, з огляду на те що дія розгортатиметься в Мексиці, тепла. Складається вона з усіх можливих відтінків жовтого, помаранчевого і світло-блакитного кольорів. Локація була обрана цілком доречна, адже основна гра проходить на головній площі невеликого містечка. Якщо вдивитися в локацію, то можна побачити що вона практично порожня. Таїмо чином, створюється ефект затишшя перед бурею. І справді, як тільки починаються обертання, користувач миттєво потрапляє в справжній карнавал.

Ігровий простір при цьому виконано в класичному прямокутному форматі і складається з 5 барабанів. Ліній тут досить багато, а саме 40 штук. Кожна з них завжди активна, що гарантує користувачеві максимально динамічну і ненудну гру. Налаштовувати всі можливі параметри слота представиться можливість за допомогою панелі управління. Її помістили в нижній частині екрана, і включили до складу кілька кнопок і лічильників.

Символи і бонусна гра автомата Корида

Символіка слота також вельми деталізована і представлена ​​у вигляді різних тварин і традиційних гральних карт. Для всіх символів передбачені індивідуальні коефіцієнти для виплат, що впливають на розмір винагороди за конкретну комбінацію. Деякі символи в процесі стандартних і безкоштовних обертань можуть випадати в форматі 2х2 або 3х3. Поява таких елементів практично завжди забезпечує досить великий приз. В такому великому форматі з'являється і вайлд - універсальний знак, здатні стати частиною більшості комбінацій і принести непогані призи. Безкоштовні обертань запускаються кількома скваттерами, що з'явилися на барабанах за один спін.

Також автоматом мається на увазі символ під назвою міні-слот, всередині якого будуть проходити окремі міні-обертань. У таких спинах участь беруть не тільки знайомі персонажі, а й монетки. Кожна з монет має свій номінал, відповідно до якого в подальшому йде прорахунок призів. Проста символіка може становити призові випади з 3-5 однакових елементів в строгому напрямку зліва направо.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Spinata Grande
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Spinata Grande
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
40
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
300
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Spinata Grande
Інтерфейс ігрового автомата Spinata Grande Символи ігрового слота Spinata Grande Бонусна гра ігрового апарату Spinata Grande
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Spinata Grande
Символ Spinata Grande - Бик х3
х4
х5
15
60
300

Бик

Символ Spinata Grande - Осел х3
х4
х5
10
40
200

Віслюк

Символ Spinata Grande - Птах х3
х4
х5
10
30
100

птах

Символ Spinata Grande - Риба х3
х4
х5
10
20
60

риба

Символ Spinata Grande - Картковий туз х3
х4
х5
5
10
40

картковий туз

Символ Spinata Grande - Картковий король х3
х4
х5
2
5
20

картковий король

Символ Spinata Grande - Карткова дама х3
х4
х5
2
5
20

карткова дама

Символ Spinata Grande - Картковий валет х3
х4
х5
2
5
20

картковий валет

Символ Spinata Grande - Карткова 10 х3
х4
х5
2
5
20

карткова 10

Символ Spinata Grande - Бонус

бонус

Символ Spinata Grande - Scatter

Scatter

Символ Spinata Grande - Wild

Wild