РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Starburst / Спалах зірки

Ігровий автомат Starburst

Тема дорогоцінних каменів часто використовується виробниками ігрових автоматів. Компанія Net Entertainment взяла актуальний сюжет за основу віртуального слота Starburst. Графічне оформлення моделі навіває думки про космічний політ. Фіолетовий фон з мерехтливими зірками віднесуть гравця на неосяжні простори Всесвіту, де він забуде про навколишню дійсність. Музичний супровід допоможе розслабитися і забути про насущні проблеми.

Безкоштовна гра автомата Starburst

У структурі ігрового автомат Starburst використовуються 5 барабанів і 10 призових ліній. Інтерфейс апарату є традиційним для всіх моделей компанії Net Entertainment. На панелі управління знаходиться кругла кнопка, що запускає гру. Клавіша Autoplay включає режим автозапуску. Кнопкою Lines визначаються діючі лінії. Level і Coin Value допоможуть сформувати ставку на майбутню гру. Bet Max - вибір максимального числа кредитів. Додаткові настройки дозволять створити комфортні умови.

Символами онлайн-автомата Starburst є дорогоцінні камені. Вони представлені в декількох варіаціях. Призові комбінації складають камені синього, зеленого, жовтого, фіолетового і помаранчевого кольорів, також вони мають різну форму. У символічному наборі використовуються класична цифра 7 і знак BAR. Для нарахування прибутку необхідна наявність на активній лінії кількох однакових символів. Вдале поєднання може складатися з 3, 4, 5-ти ідентичних знаків. Розташовується комбінація на ігровому полі зліва направо і в зворотний бік. Дана опція підвищує продуктивність гри.

Особливе значення в ігровому слоті Starburst має зірка з восьми променями, що пофарбовані у всі кольори веселки. Це дикий знак. Вайлд не поширюється по всьому ігровому полю. Він випадає тільки на 2-му барабані, 3-м і 4-м. Це означає, що прибуткову комбінацію скласти йому не вдасться. Вайлд наділений функцією заміни. З'явившись на барабані, зірка повністю його заповнює, перетворюючи в дикі знаки наявні на ньому символи.

Після того, як буде визначена виграшна комбінація і нараховано винагороду, запускає безкоштовне обертання. При цьому вайлд залишається на своїй позиції. Якщо під час спина з'явитися ще одна різнобарвна зірка, то це означає повторний спин. Максимальна кількість бонусних спинив - 3, по числу диких знаків. Інших опцій в Відеослоти Starburst немає. Відсутня раунд на подвоєння і не проводитися розіграш накопичувального джек-поту.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Starburst
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Starburst
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.1 / 100
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Starburst
Інтерфейс ігрового автомата Starburst Символи ігрового слота Starburst Бонусна гра ігрового апарату Starburst
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Starburst
Символ Starburst - Bar х3
х4
х5
50
200
250

Bar

Символ Starburst - 7 х3
х4
х5
25
60
120

7

Символ Starburst - Жовтий кристал х3
х4
х5
10
25
60

жовтий кристал

Символ Starburst - Зелений кристал х3
х4
х5
8
20
50

зелений кристал

Символ Starburst - Червоний кристал х3
х4
х5
7
15
40

червоний кристал

Символ Starburst - Синій кристал х3
х4
х5
5
10
25

синій кристал

Символ Starburst - Фіолетовий кристал х3
х4
х5
5
10
25

фіолетовий кристал

Символ Starburst - Зірка (wild)

Зірка (wild)