РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Stickers / Наклейки

Ігровий автомат Stickers

Фрукти і ягоди є найбільш поширеними символами в світі азартних слотів. Все тому, що вони належать до категорії класичних, а як відомо - класика жанру завжди користується максимальним попитом.

У скарбничках буквально всіх виробників слотів є кілька фруктових ігрових апаратів. Безумовно, не всі вони класичні, але на їх барабанах раз у раз миготять солодкі дарунки природи.

Безкоштовна гра на автоматі Stickers

Виробник ігрових автоматів НетЕнт також може похвалитися подібними розвагами, а одним з них виявився ігровий автомат Stickers. Даний ігровий апарат підкуповує своєю простотою і барвистістю, адже її елементарні правила і яскрава візуальна подача піднімуть настрій на цілий день. Сюжет присвячений все тим же фруктам, але представленим у вигляді забавних фруктових наклейок. Стікери в останні роки стали дуже популярними, а тому слот на цю тему не може бути не поміченим.

Графіка ігрового автомата Stickers виконана у всіх кольорах веселки, від чого створюється по-справжньому літній настрій. Задній фон досить абстрактний і не має чітких обрисів. Виконаний він в зелених відтінках, і віддалено нагадує прилавок фруктового магазину. Всю цю красу буде доповнювати веселенька мелодія, що робить гру набагато задерикуватіше і динамічніше. Ігровий простір виконано в класичній прямокутній формі і складається з 5 барабанів. Лінії автомата представлені в кількості 20 штук і знаходяться в постійній активності. Завдяки цьому більшість обертань барабанів відрізняються максимальною продуктивністю. Для того, щоб гравець зміг налаштовуватися основні показники гри, розробники помістили в нижній частині екрана панель управління. Тут є кнопки і лічильники базових параметрів, клавіша для таблиць виплат, допоміжні кнопки для контролю над звуковими ефектами і так далі.

Символи ігрового автомата Наклейки

Символіка в грі представлена ​​у вигляді фруктових наклейок і гральних карт. Така класична комбінація видасться знайомою практично кожному любителю азартних розваг. Як і належить, кожен символ характеризуються наявністю індивідуальних коефіцієнтів, які формують нагороду певного розміру. Чим вище ставка і більше однакових символів включені в один випад - тим щедрішим приз чекає учасника по закінченню спина.

В ігровому автоматі Stickers є всього лише 1 спеціальний символ, і ним виявився вайлд. Даний знак є універсальним, що означає можливість вписатися буквально в будь-яку комбінацію. Як тільки на барабанах з'явиться комбінація за участю Вайлда, слот запускає повторний безкоштовний спин. Такий ланцюжок може тривати досить довго, а все що зіграли Вайлд залишатимуться на своїх місцях до тих пір, поки на поле припинять формуватися вигідні комбінації. Таким чином, вайлд здатний поставити справжнього спеку і привести до численних виграшів за допомогою всього лише однієї ставки. Випади з інших символів можуть вибудовуватися лише зліва направо згідно зі стандартними правилами.

Автомати схожі на Stickers

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Stickers
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Stickers
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
400
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Stickers
Інтерфейс ігрового автомата Stickers Символи ігрового слота Stickers Бонусна гра ігрового апарату Stickers
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Stickers
Символ Stickers - Полуниця х3
х4
х5
40
150
400

Полуниця

Символ Stickers - Апельсин х3
х4
х5
25
120
300

апельсин

Символ Stickers - Ківі х3
х4
х5
25
90
200

ківі

Символ Stickers - Слива х3
х4
х5
25
60
100

Слива

Символ Stickers - Картковий туз х3
х4
х5
20
30
80

картковий туз

Символ Stickers - Картковий король х3
х4
х5
15
25
60

картковий король

Символ Stickers - Карткова дама х3
х4
х5
10
25
40

карткова дама

Символ Stickers - Картковий валет х3
х4
х5
10
20
30

картковий валет

Символ Stickers - Карткова 10 х3
х4
х5
10
20
30

карткова 10

Символ Stickers - Wild символ

Wild символ