РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
The Invisible Man / Людина Невидимка

Ігровий автомат The Invisible Man

Літературні твори нерідко стають основою для сценаріїв кінофільмів і мультиків, але все частіше на основі книг випускаються сюжетні Відеослоти. Прямим доказом є ігровий автомат The Invisible Man від корпорації НетЕнт, основний для якого послужив роман Герберта Уеллса про Людину Невидимцеві. Цей твір з елементами фантастики призводило безліч читачів до цілковитого захоплення.

А ті, хто не знайомий з книгою, зможуть коротко дізнатися персонажів в однойменному Відеослоти. Цей ігровий автомат розкриває сюжет злегка під більш новим кутом, в оригінальному азартному світі, від чого набув широкої популярності серед користувачів. Крім знайомих героїв, слот володіє декількома оригінальними опціями, зручним управлінням і відмінними візуальними ефектами, а потім ця гра гідна максимальної уваги.

Безкоштовна гра на автоматі Людина невидимка

Графіка історії The Invisible Man, втім як і у всьому контенті від НетЕнт. Місцем зустрічі стане досить похмура лабораторія, в якій проводилися досліди, змішувалися речовини і препарати. Один з експериментів закінчився зовсім не так, як планувалося, в наслідок чого і вийшов Людина Невидимка. Колірна гамма тут темна і холодна, адже складається із зелених приглушених відтінків. Музичний супровід лише додає сюжету містичності та загадковості, від чого історія здається завершеною, цілісною. Ігрове поле виконано в прямокутній формі і має 5-барабанної конфігурацією. Що стосується ліній, то вони представлені в кількості 20 штук і знаходяться в стані постійної активності. Налаштовувати основні показники і стежити за їх динамічними змінами представиться можливість за допомогою панелі управління. Вона була розміщена в нижній частині екрана і стане найголовнішим інструментом в призначених для користувача руках.

Символи в грі промальовані у вигляді героїв книги, а також в форматі стандартних гральних карт. Комбінації будуть формуватися з однакових знаків в певній кількості. Оскільки за одним символом стоїть кілька виплатних коефіцієнтів, відповідно цей символ може формувати відразу кілька призових варіацій на поле. У слоті присутній два Вайлда, які спочатку розміщуються на першому та п'ятому барабанах відповідно. У момент наступних обертань ці знаки будуть зміщуватися на Одона позицію в протилежну сторону. Так буде тривати до тих пір, поки символи не зникнуть з поля.

Якщо два різних Вайлда стикаються посередині поля, починаються 10 фрі-спинив. Ці обертання безкоштовні для всіх користувачів, адже ставка відбувається розважальним закладом. Також в слоті присутній бонусна гра, що має на увазі прогулянку по трьом локаціях і вибір декількох предметів. Не забули розробники і про прогресивних множниках, що активуються при певних умовах і дозволяє отримати максимальні нагороди.

Last Updated 14 вересня, 2018
Оцініть ігровий автомат Invisible Man
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5152 голосів, середнє: 4,01 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Invisible Man
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Invisible Man
Інтерфейс ігрового автомата Invisible Man Символи ігрового слота Invisible Man Бонусна гра ігрового апарату Invisible Man
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Invisible Man
Символ Invisible Man - Флора Кренлей х3
x4
x5
20
150
500

Флора Кренлей

Символ Invisible Man - Артур Кемп х3
x4
x5
15
100
400

Артур Кемп

Символ Invisible Man - Доктор Кренлей х3
x4
x5
10
80
300

доктор Кренлей

Символ Invisible Man - Містер Холл х3
x4
x5
5
60
200

Містер Холл

Символ Invisible Man - Місіс Холл х3
x4
x5
5
50
150

Місіс Холл

Символ Invisible Man - Картковий туз х3
x4
x5
4
30
100

картковий туз

Символ Invisible Man - Картковий король х3
x4
x5
3
25
75

картковий король

Символ Invisible Man - Карткова дама х3
x4
x5
3
20
60

карткова дама

Символ Invisible Man - Картковий валет х3
x4
x5
2
15
60

картковий валет

Символ Invisible Man - Карткова 10 х3
x4
x5
2
15
60

карткова 10

Символ Invisible Man - Wild символ

Wild символ

Символ Invisible Man - Wild символ

Wild символ