РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
The Phantoms Curse / Фантом Опери

Ігровий автомат Universal Monsters: The Phantom's Curse

Ігрові автомати, в основу тематики яких лягають відомі художні твори, не рідкість. NetEnt вибрав для безкоштовного онлайн автомата Universal Monsters: The Phantom’s Curse експансивну фабулу за мотивами французького роману Г.Леру «Привид опери». Цей твір свого часу принесло письменнику приголомшливу славу.

Неймовірно популярним був створений за цим твором мюзикл, а далі історія набула широкого поширення в світі кінематографа. Фантастичні події роману відображені в апараті Universal Monsters: The Phantom’s Curse.

Безкоштовна гра на автоматі Привид Опери

Символи слота Привид Опери ілюстровані портретами головних героїв історії - Примари і його коханої Христини, є також картинки із зображеннями кільця з червоним каменем, жовтої троянди, дзеркала, кинджала і карткових мастей у вигляді тріснутих дзеркал. Вайлд є в асортименті: маска Примари, сам герой в масці і картинки з головними персонажами. На Скаттер - знаменита люстра Паризької Опери. Автори в оформленні використовували вражаючі 3D-ефекти і виразне музичний супровід, яке звучить похмуро і в той же час урочисто.

Для ігрового процесу Фантом Опери призначені 5 барабанів з 40 лініями, активними без варіантів. Тому користувачеві залишається тільки самостійно вибрати ставку, мінімальна її сума є кратною і дорівнює 20. Всього пропонується 10 рівнів ставок з різним гідністю монет. Таблиця виплат докладно інформує про правила гри і значних індивідуальних коефіцієнтів. Для того, щоб заробити приз, користувач повинен зібрати на ігровий смузі від 3 до 5 ідентичних картинок, причому послідовність зараховується як зліва направо, так і справа наліво. Виграшу сприяє здатність елементів з'являтися довгими спайками.

Бонусна гра апарату Привид Опери

Вайлд, а їх незвично багато, з'являються в різних вертикалях і бездоганно виконують своє призначення - замінюють інші елементи для створення вдалих композицій. Крім того, в різних поєднаннях вони активують вельми оригінальні бонусні опції апарату Привид Опери. Якщо першу ліву вертикаль займають іконки з Примарою, а першу праву - з Христиною, то починається дворівневий бонусний раунд Pick and Click. Спочатку гравець вибирає троянди, отримуючи щедрі нагороди, а потім - дзеркала, що приховують додатковий множник, здатний значно збільшити винагороду.

Якщо крайню ліву вертикаль займає головний герой, а крайню праву - маски, то стартує ре-спин Masked Phantom Re-spin. Це означає, що починається вільний спін, а Вайлд залишаються в своїх осередках.

Символ розкиду може проявитися тільки на непарних барабанах. Якщо це відбувається одночасно, гравець отримує право на безкоштовну гру, яка виглядає досить неординарно. Біля ігрового поля розміщується люстра, утримувана канатами. Як тільки в поле зору гравця візуалізується портрет головного героя, він обрізає один з канатів. Фрі-спини тривають, поки люстру утримують канати. Коли люстра впаде в зал для глядачів, користувач повертається в основну гру.

Last Updated: 15 февраля, 2018
Оцініть ігровий автомат Universal Monsters the Phantoms Curse
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 4,67 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Universal Monsters the Phantoms Curse
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
40
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
40
Гра на подвоєння:
ВЕТ на лінію min / max:
20/200
Макс. коефіцієнт:
200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Universal Monsters the Phantoms Curse
Інтерфейс ігрового автомата Universal Monsters the Phantoms Curse Символи ігрового слота Universal Monsters the Phantoms Curse Бонусна гра ігрового апарату Universal Monsters the Phantoms Curse
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Universal Monsters the Phantoms Curse
Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Фантом х3
х4
х5
15
50
200

Фантом

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Крістіна х3
х4
х5
15
30
100

Христина

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Кільце х3
х4
х5
10
25
60

кільце

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Роза х3
х4
х5
10
25
50

Роза

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Дзеркало х3
х4
х5
10
20
40

Люстерко

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Ніж х3
х4
х5
10
20
40

ніж

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Черви х3
х4
х5
5
10
20

черви

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Треф х3
х4
х5
5
10
20

треф

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Бубна х3
х4
х5
5
10
20

бубна

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Піка х3
х4
х5
5
10
20

піка

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Маска (Wild)

Маска (Wild)

Символ Universal Monsters the Phantoms Curse - Люстра (Scatter)

Люстра (Scatter)