РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Wild Wild West / Дикий Дикий Захід

Ігровий автомат Wild Wild West

запуск онлайн симуляторів має разючі масштаби популярності - особливо, якщо сюжет відео слотів гарантує участь в цікавому пригоді. Це взяли на озброєння розробники відомого бренду NetEnt, що адресували цінителям ризику і азарту унікальний відео слот, випущений в серпні минулого, 2016 року.

Безкоштовна гра на автоматі Wild Wild West

Тематика безкоштовного ігрового автомата Wild Wild West the Great Train Heist бере за основу історію відомого кінофільму 1999 року за назвою «Дикий, дикий Захід». Дійство, що розвертається в преріях Америки, обіцяє карколомні пригоди, масу небезпек і солідних призів, сплеск адреналіну і яскраві, незабутні емоції.

Слот Wild Wild West the Great Train Heist відрізняється ефектним оформленням. Задній план являє собою картини безкрайніх просторів савани, а грамотно підібране аудіо супровід асоціюється зі звуком швидкісних поїздів. Присутні анімаційні ефекти - в період активних спинив у верхній частині інтерфейсу з'являється таблиця з логотипом. Візуалізація ковбойському тематики знаходиться на вищому рівні, а колоритні персонажі лише підкреслюють особливості оригінальної гри.

Шедевр від НетЕнт налічує 5 динамічних барабанів і 10 ліній виплат. Перед початком гри слід призначити ставки із запропонованого діапазону. Натискання на стартову клавішу запускає обертання; гравцеві належить формувати комбінації з символів одного типу, розташованих від крайньої лівої смуги, в безперервній послідовності.

Бонусна гра апарату Дикий Дикий Захід

Увага гравця залучають колоритні символи апарату Дикий Дикий Захід, що зображують бандитів - учасників пограбування. Колоритні портрти відчайдушною мексиканки з пістолетом, безстрашного одноокого ватажка, накачаного громили і юного ковбоя сусідять з картковими мастями (піку і черви).

Диким символом є відповідний напис «Wild», а також заміна інші рядові картинки. У ролі Скаттер виступає щасливе число 7, що випадає довільно на ігровому полі. Функція розкиду полягає в запуску бонусних обертань в кількості 10-30 фріспінов. В ході вільних спинив з'являються додаткові дикі, здатні розтягується по вертикалі, горизонталі, переносити подвоєні призи.

В ігровому онлайн апараті Wild Wild West the Great Train Heist є бонусний символ, що випадає виключно на непарних барабанах. Займаючи зазначені позиція, бонуси відкривають міні-гру Pick and Click Feature, сенс якої полягає в інтуїтивному виборі «щасливого» зображення, що приносить множники.

Незважаючи на відсутність раунду на подвоєння або прогресивного джек-поту, Wild Wild West the Great Train Heist справляє враження, завдяки наявності оригінальних опцій; високому відсотку віддачі, що досягає 96.7%; захоплюючої тематиці. Захоплюючий вояж в епоху Реконструкції очікує гравця, готового до несподіванок і пригод!

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Wild Wild West
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 57 голосів, середнє: 4,43 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild Wild West
платформа:
NetEnt
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
10/100
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild Wild West
Інтерфейс ігрового автомата Wild Wild West Символи ігрового слота Wild Wild West Бонусна гра ігрового апарату Wild Wild West
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild Wild West
Символ Wild Wild West - Wild х3
х4
х5
25
80
500

Wild

Символ Wild Wild West - Expanding Wild х3
х4
х5
25
80
500

Expanding Wild

Символ Wild Wild West - x2 Multiplier Wild х3
х4
х5
25
80
500

x2 Multiplier Wild

Символ Wild Wild West - Spreading Wild х3
х4
х5
25
80
500

Spreading Wild

Символ Wild Wild West - Сейф (Bonus)

Сейф (Bonus)

Символ Wild Wild West - Дівчина бандит х3
х4
х5
25
80
500

дівчина бандит

Символ Wild Wild West - Старий бандит х3
х4
х5
20
70
300

Старий бандит

Символ Wild Wild West - Гравець бандит х3
х4
х5
15
60
200

гравець бандит

Символ Wild Wild West - Молодий бандит х3
х4
х5
15
60
200

молодий бандит

Символ Wild Wild West - Піка х3
х4
х5
10
50
100

піка

Символ Wild Wild West - Черви х3
х4
х5
10
50
100

черви

Символ Wild Wild West - Треф х3
х4
х5
5
30
80

треф

Символ Wild Wild West - Бубна х3
х4
х5
5
30
80

бубна