РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Alice in Wonderslots / Аліса в Країні чудес

Ігровий автомат Alice in Wonderslots

Одна з найвідоміших казок в світі написана британським математиком на прізвище Доджсон, який вперше її розповів доньці свого знайомого - Алісі. З тих пір Аліса в Країні чудес відома, напевно, все на світі, а Доджсона більшість знає за псевдонімом - Льюїс Керролл. Казка не схожа ні на яку іншу. Вона разюча і незвичайна. Саме тому її так люблять ілюструвати і екранізувати. Розробники ігрових автоматів теж поважають Керролла, і слотів, в назві яких фігурує Аліса і Країна чудес досить багато. Автомат Alice in Wonderslots компанії Playson - гідний представник з цього ряду.

Зовнішній вигляд і керування автомата Аліса в Країні чудес

Оскільки розповідь про подорож Аліси в Країну чудес через кролячу нору рясніє чудесами, то присутність незвичайних бонусних опцій в ігровому автоматі Аліса в Країні чудес (Alice in Wonderslots) дуже доречно. Наприклад, символ самої Аліси, абсолютно унікальна різновид Скаттер.

В цілому загальний вид автомата повністю знаходиться в рамках жанру. Через напівпрозорі барабани видно фантастичний ліс. Картинки символів яскраві і виразні, як у дитячій книжці. Ігрове поле нестандартне: барабани 4-рядні. Ліній 20, і вони фіксовані.

Управління слотом вкрай просте. Перед початком гри потрібно лише за допомогою стрілок виставити необхідну величину ставки. Серед додаткових функцій - настроюється за кількома параметрами Автогра, кнопка Max для максимальної ставки, турбо-режим і відключення анімації, доступ до яких дає кнопка з шестерінкою.

Символи автомата Alice in Wonderslots

В оригінальній казці десятки героїв, але в автоматі Alice in Wonderslots тільки самі запам'ятовуються. Найбільші призи виходять від комбінацій всюдисущого Чеширського Кота - Вайлда за сумісництвом. Виграш видається навіть за два таких зображення. Як дикий символ кіт замінює все, крім Скаттер і самої Аліси, яка виступає спеціальним бонусним символом.

В основній грі дорожче всіх комбінації з Королевою. За нею Божевільний Капелюшник, а потім Білий Кролик. Молодші символи карткові. Для всіх базових символів виграшні поєднання починаються від 3.

Скаттер і фрі-спини

Символом розкиду виступає зображення чарівного пиріжка і мікстури, за допомогою яких Аліса могла зменшуватися і збільшуватися. 3 Скаттер на будь-якому місці дають 20 безкоштовних обертань. Комбінації з Скаттер приносять дуже значні призи.

Бонусний символ Аліси

Портрет головної героїні - один з найбільш незвичайних символів, які коли-небудь застосовувалися в слотах. Він спрацьовує в будь-якому місці, але для цього потрібно одна умова: над ним має бути простір хоча б в одну клітинку, куди Аліса зможе вирости. Символ розширюється до меж, тобто максимум він може вирости на весь барабан. Якщо підросла Аліса займе 2 або 3 осередки, то видається приз в розмірі однієї ставки. Якщо 4 - то в два рази більше.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Alice in Wonderslots
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 4,83 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Alice in Wonderslots
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 60
Макс. коефіцієнт:
30000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Alice in Wonderslots
Інтерфейс ігрового автомата Alice in Wonderslots Символи ігрового слота Alice in Wonderslots Бонусна гра ігрового апарату Alice in Wonderslots
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Alice in Wonderslots
Символ Alice in Wonderslots - Чеширський кіт (wild) х2
х3
х4
х5
30
300
3000
27000

Чеширський кіт (wild)

Символ Alice in Wonderslots - Аліса (bonus) х2
х3
х4
х5
60
60
120
120

Аліса (bonus)

Символ Alice in Wonderslots - Магічні речі (scatter) х3
х4
х5
300
1200
30000

Магічні речі (scatter)

Символ Alice in Wonderslots - Шахова королева х3
х4
х5
60
300
1500

шахова королева

Символ Alice in Wonderslots - Капелюшник х3
х4
х5
60
300
1500

Капелюшник

Символ Alice in Wonderslots - Заєць х3
х4
х5
30
150
750

заєць

Символ Alice in Wonderslots - Миша х3
х4
х5
30
150
750

миша

Символ Alice in Wonderslots - Картковий туз х3
х4
х5
15
75
450

картковий туз

Символ Alice in Wonderslots - Картковий король х3
х4
х5
15
75
450

картковий король

Символ Alice in Wonderslots - Карткова дама х3
х4
х5
15
60
300

карткова дама

Символ Alice in Wonderslots - Картковий валет х3
х4
х5
15
60
300

картковий валет