РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Aquarium / Акваріум

Ігровий автомат Aquarium

Будь-яка людина хоча б раз застигав на довгі хвилини, зупинивши погляд на акваріумі, в якому яскраві рибки живуть своїм життям. Акваріум здорово заспокоює, і це підтверджують дослідження вчених. Акваріумісти здоровіше і успішніше в житті. Споглядання рибок на рідкість заспокійливе заняття. У розробників з компанії Playson, мабуть, був схожий хід думок, коли вони створювали ігровий автомат Aquarium. Характерно, що в слоті розслабляє не тільки дизайн, але і стиль гри. Двосторонній залік комбінацій - найкомфортніша схема, при якій майже кожен спін виявляється виграшним. Загалом, у Playson вийшов ідеальний ігровий автомат для релаксації.

Безкоштовна гра на автоматі Акваріум

Уже за назвою зрозуміло, що ігрове поле буде в вигляді акваріума. Барабани повністю прозорі, на них різнокольорові рибки, які плавають по одній і зграйками. Створюється відчуття, що дивишся крізь скло на маленький підводний світ. На довершення добре підібрана атмосферна музика створює по-справжньому позитивне, безхмарне настрій.

В ігровому автоматі Aquarium 5 барабанів і 30 закріплених ліній. Загальна ставка виставляється єдиним регулятором зі стрілками. Для того щоб задати найвищу ставку, служить кнопка Max. Автогра налаштовується за багатьма параметрами: кількість обертань, межі виграшу і програшу. Кнопка налаштування у вигляді шестерінки (справа внизу) допоможе оптимізувати швидкість обертань і графічні ефекти.

Символи автомата Aquarium

У слоті застосована двостороння система заліку комбінацій, коли відлік ведеться як з лівого барабана, так і з правого. Це збільшує в два рази ймовірність виграшу. Крім того, більшість символів згруповані, що підвищує призи при випаданні на кожному барабані двох-трьох однорідних зображень.

Найцінніші комбінації серед базових символів, не рахуючи Скаттер, у морського коника. Набагато менше принесуть зелена риба і зграйка дрібних синіх рибок. Для складання мінімальної комбінації потрібно 3 символу. Винятків з цього правила немає.

Дикий символ - жовта рибка з широкою американською посмішкою. Вона трапляється тільки на барабанах 2, 3 і 4. Вайлд підміняє всі інші зображення. Власних комбінацій не утворює.

Скаттер виступає морська зірка. При випаданні в будь-якому місці від 3 приносить найбільші призи в слоті. Так, 3 зірки - це 3 ставки, а 5 Скаттер 300 ставок. Ніяких інших функцій у символу немає.

В ігровому автоматі Aquarium немає ніяких бонусних ігор, але це не псує враження, а навпаки, тільки підтримує розмірений ритм гри. Двосторонній залік і складові символи відчутно збільшують ймовірність виграшу. Слот рекомендується для розслабляючого відпочинку.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Aquarium
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aquarium
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
30
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.3 / 90
Макс. коефіцієнт:
45 000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Aquarium
Інтерфейс ігрового автомата Aquarium Символи ігрового слота Aquarium Бонусна гра ігрового апарату Aquarium
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aquarium
Символ Aquarium - золотоа рибка (wild)

Золотоа рибка (wild)

Символ Aquarium - Морська зірка (scatter) х3
х4
х5
450
4500
45000

Морська зірка (scatter)

Символ Aquarium - Морський коник х3
х4
х5
150
750
15000

Морський коник

Символ Aquarium - Риба кавун х3
х4
х5
45
225
3000

риба кавун

Символ Aquarium - Косяк х3
х4
х5
45
225
3000

косяк

Символ Aquarium - Синя рибка х3
х4
х5
15
75
750

синя рибка

Символ Aquarium - Помаранчева рибка х3
х4
х5
15
75
750

Помаранчева рибка

Символ Aquarium - Жовта рибка х3
х4
х5
9
45
300

жовта рибка

Символ Aquarium - Червоні рибки х3
х4
х5
9
45
300

червоні рибки