РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Bumper Crop / Суперфермер

Ігровий автомат Bumper Crop

У розробника ігрових автоматів компанії Playson красномовний девіз: Unique Gaming Solutions - Унікальні ігрові рішення. Ті, хто знайомий зі слотами виробника, знає, що дуже часто фахівці Playson знаходять вкрай неординарні ходи. У підсумку виходять чудові ігри, від яких важко відірватися. Прикладом такого унікального продукту служить ігровий автомат Bumper Crop - цілісна, складна гра з інтригуючими нескінченними опціями. У ній незвично все: набір символів, накопичувальні бонуси, сюжет і графіка.

Назва ігрового автомата перекладається як Небувалий урожай. На заставці з'являється фермер, засмучений мізерним урожаєм. Але раптом він потрапляє в бочку з хімікатом і перетворюється в Суперфермер, дуже схожого на Супермена. Його надздібності допомагають отримати видатні екземпляри на грядці.

Слот повністю зроблений в 3D, і виглядає приголомшливо. Головний герой стоїть на тлі живого сільського пейзажу. Ігрове поле повністю прозоро. Символи висять в повітрі. Анімація зі спецефектами супроводжує кожну зміну в грі. Під кожним барабаном видно лунку. Надалі там виросте дерево. Вся мета гри полягає у вирощуванні дерев, які в зрілому віці перетворяться в поширений вайлд з додатковими фрі-спинами.

В автоматі Bumper Crop 5 барабанів і 27 фіксованих ліній. Ставка задається тільки одним способом: стрілками. Найбільша сума ставиться натисканням на Max. Автогра запускається помаранчевої кнопкою праворуч з буквою А.

Ігровий автомат Bumper Crop абсолютно незвичайний ще й тому, що в основній грі беруть участь лише молодші символи - карткові. Старші грають роль Скаттер і бонусних символів. Для всіх мінімальна кількість 3.

Бонусні опції автомата Bumper Crop

Під кожним барабаном на початку гри видно знак лопати і п'ять точок, що грають роль індикатора. Для того щоб виросло повноцінне дерево-вайлд, що дає право на фрі-спини, потрібно, щоб на кожному барабані послідовно випали Скаттер: лопата, яка викопає лунку, мішок з насінням, щоб посадити зерно, лійка для поливу, сонце, без якого нічого не росте і, нарешті, сам фермер. Після випадання кожного бонусного символу значок змінюється.

Коли випадає останній з ряду бонусних символів - фермер, весь барабан перетворюється в поширений дикий символ, а гравець нагороджується 3 або 4 фрі-спинами, в залежності від того, скільки плодів на гілках дерева. Під час безкоштовних обертань комбінації зараховуються з двох сторін. На 3-му барабані не так. Дерево, вирощене на ньому, дає 10 фрі-спинив.

Під час бонусної серії може з'явитися Суперфермер. Він збільшує приріст на один рівень на тому барабані, на якому випав. Всі бонусні символи-картинки приносять виграші при випаданні від трьох (вайлд може замінювати один з них) на будь-якому місці.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Bumper Crop
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Bumper Crop
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
27
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.27 / 81
Макс. коефіцієнт:
8100
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Bumper Crop
Інтерфейс ігрового автомата Bumper Crop Символи ігрового слота Bumper Crop Бонусна гра ігрового апарату Bumper Crop
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Bumper Crop
Символ Bumper Crop - Супер садівник х3
х4
х5
81
1215
8100

супер садівник

Символ Bumper Crop - Садівник х3
х4
х5
81
1215
8100

Садівник

Символ Bumper Crop - Сонце х3
х4
х5
81
810
6075

сонце

Символ Bumper Crop - Лейка х3
х4
х5
81
567
4050

Лейка

Символ Bumper Crop - Семена х3
х4
х5
81
405
1620

насіння

Символ Bumper Crop - Лопата х3
х4
х5
81
243
810

Лопата

Символ Bumper Crop - Картковий туз х3
х4
х5
30
60
150

картковий туз

Символ Bumper Crop - Картковий король х3
х4
х5
30
60
150

картковий король

Символ Bumper Crop - Карткова дама х3
х4
х5
24
45
90

карткова дама

Символ Bumper Crop - Картковий валет х3
х4
х5
24
45
90

картковий валет

Символ Bumper Crop - Карткова 10 х3
х4
х5
24
45
90

карткова 10