РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Burlesque Queen / Королева бурлеску

Ігровий автомат Burlesque Queen

Кабаре, нічні заклади, бари та паби завжди привертали різношерстий контингент. Хтось відвідує подібні місця заради якісної випивки, а для кого-то цінна, насамперед, атмосфера. Якщо мова заходить конкретно про кабаре, то без всяких сумнівів люди приходять в них для того, щоб подивитися на виступи танцівниць їм насолодитися справжнім шоу.

Компанія Playson вирішила присвятити такій тематиці свій ігровий автомат Burlesque Queen. Частково гра нагадує однойменний фільм - Королева бурлеску, що вийшов кількома роками раніше. У цій історії присутні колоритні персонажі, приголомшлива графіка про величезну кількість бонусних доповнень. Упевнитися в тому, що слот дійсно вартий уваги, зможуть всі бажаючі!

Безкоштовна гра на автоматі Королева бурлеску

Візуально ігровий автомат Королева бурлеску виглядає чудово. Втім, графіка завжди була фішкою представленого виробника. Локація тут промальована у вигляді кабаре з красивою автентичної сценою. Приглушена гамма теплих відтінків дозволяє підкреслити специфіку локації і додати сюжету якоїсь атмосферности. Доповнювати візуальний ряд як завжди буде звукова композиція.

Вона внесе свіжість в розважальний процес і додасть йому додаткової динаміки. конфігурація головного екрану досить проста і зрозуміла. По центру буде розміщено ігрове поле 5-барабанної, 21-лінійної структури. Лінії промарковані на периферії поля для зручності гравців. Нижня частина екрану представлена ​​в форматі панелі управління, яка допоможе здійснювати контроль над усіма параметрами автомата.

Символи апарату Burlesque Queen

Символіка в грі оформлена дуже якісно і є досить різноманітною. Для всіх символів призначені власні коефіцієнти виплат, що регулюють розмір виплати за вигідну комбінацію. В автоматі Королева бурлеску присутній вайлд, який порадує своєю універсальністю і здатністю доповнювати незавершені комбінації. Також не обійшлося без Скаттер - розкид-символу, провідного гру вроздріб. Кілька подібних елементів запустять призовий рівень. Старт призового раунді починається з вибору предмета.

За кожним предметом ховається певний подарунок. У числі таких подарунків можуть виявитися фрі-спини в кількості 18 штук, додаткові множники поточних призів, що досягають позначки х4, потрійні виплати і додаткові символу вайлд. Вибір картинок закінчується тоді, коли перед очима з'являється напис free spins. Безкоштовні обертання будуть проходити з урахуванням обраних бонусів і порадують своєю продуктивністю. Також слотом мається на увазі автоматично режим, максимально спрощує доля гравця.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Burlesque Queen
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Burlesque Queen
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
21
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.01 / 3
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Burlesque Queen
Інтерфейс ігрового автомата Burlesque Queen Символи ігрового слота Burlesque Queen Бонусна гра ігрового апарату Burlesque Queen
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Burlesque Queen
Символ Burlesque Queen - Бурлеск королева х3
х4
х5
25
125
500

Бурлеск королева

Символ Burlesque Queen - Фотограф х3
х4
х5
25
125
500

фотограф

Символ Burlesque Queen - Охоронець х3
х4
х5
20
100
250

охоронець

Символ Burlesque Queen - Офіціант х3
х4
х5
20
100
250

Офіціант

Символ Burlesque Queen - Картковий туз х3
х4
х5
10
75
150

картковий туз

Символ Burlesque Queen - Картковий король х3
х4
х5
10
75
150

картковий король

Символ Burlesque Queen - Карткова королева х3
х4
х5
10
50
100

карткова королева

Символ Burlesque Queen - Картковий валет х3
х4
х5
10
50
100

картковий валет

Символ Burlesque Queen - Танцівниця (wild) х3
х4
х5
25
125
500

Танцівниця (wild)

Символ Burlesque Queen - Burlesque Queen (scatter, bonus)

Burlesque Queen (scatter, bonus)