РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Christmas Eve / Святвечір

Ігровий автомат Christmas Eve

Різдво по праву вважається самим сімейним святом. Це не дивно, адже в цей чарівний вечір вся рідня збирається за столом, щоб провести душевний вечерю, згадати всі хороші моменти, які пройшли за рік і обмінятися подарунками. Тому різдвяна тематика неймовірно популярна в світі азартних розваги. Молодий виробник слотів компанія Playson випустила дуже цікавий ігровий автомат, що вписується в представлену тематичну групу. Ігровий автомат Christmas Eve розкриє всю різдвяну магію і подарує справжні грошові призи кожному, хто не боїться ризикувати!

Візуальна подача слота виконана бездоганно. Розробники грамотно підібрали палітру холоднуватих відтінків, завдяки яким вечірня локація виглядає дуже атмосферно. Засніжені вулиці, прикрашені будинки і вічнозелені ялинки будуть оточувати користувача протягом усього розважального процесу. Ігрове поле слота не має чіткий кордонів, але при цьому структуровано. перед очима гравця з'являться 5 барабанів, що розміщують в собі безліч різних символів.

Особливості ігрового автомата Святвечір

Ліній в історії Christmas Eve немає, а замість них передбачаються цілих 1024 заздалегідь визначених призових варіації. Загальний стиль графіки і конфігурація інтерфейсу досить лаконічна при всьому різноманітті і реалістичності візуальних деталей. Нижня частина екрану суто функціональна, оскільки являє собою просту панель управління. Візуальний ряд доповнений відмінним звуковим супроводом, що забезпечує святковий настрій кожному гравцеві.

Всі символи подані в форматі Рожественський картинок. Навіть звичні гральні карти оформлені по-святковому. Для всіх символів в ігровому автоматі Christmas Eve єіндивідуальні коефіцієнти для формування виплат. Деякі символи, такі як вайлд і Скаттер, можуть похвалитися розширеним функціоналом. Так, вайлд може не тільки доповнювати комбінації, а й забезпечувати користувачеві повторні ре-спини за комбінації зі своєю участю. Скаттер буде відкривати безкоштовні обертань, в момент яких користувачів може очікувати цілий мішок з новорічними подарунками.

Символ з мішком також є додатковим Вайлд, який завдяки універсальності доповнить комбінації і активує приємні бонуси. У числі цих подарунків виявляться різноманітні множники, розмір яких досягає х5. Тривало безкоштовних спинив залежить від кількості Скаттер і може сягати від 10 до 20 повторів. Всі виграші, отримані в момент стандартного розважального режиму або фрі-спинив будуть перераховані на призначений для користувача баланс, стан якого відображається на головному екрані відіслати Christmas Eve.

Автомати схожі на Святвечір

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Christmas Eve
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Christmas Eve
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
тисячі двадцять чотири ways
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 60
Макс. коефіцієнт:
14
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Christmas Eve
Інтерфейс ігрового автомата Christmas Eve Символи ігрового слота Christmas Eve Бонусна гра ігрового апарату Christmas Eve
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Christmas Eve
Символ Christmas Eve - Новорічна куля х3
х4
х5
1.25
2
2.75

Новорічна куля

Символ Christmas Eve - Будиночок х3
х4
х5
1.25
2
2.75

будиночок

Символ Christmas Eve - Зірка х3
х4
х5
0.5
1
1.5

зірка

Символ Christmas Eve - Свічки х3
х4
х5
0.5
1
1.5

свічки

Символ Christmas Eve - Дзвіночки х3
х4
х5
0.5
1
1.5

дзвіночки

Символ Christmas Eve - Картковий туз х3
х4
х5
0.25
0.5
1

картковий туз

Символ Christmas Eve - Картковий король х3
х4
х5
0.25
0.5
1

картковий король

Символ Christmas Eve - Карткова дама х3
х4
х5
0.25
0.5
1

карткова дама

Символ Christmas Eve - Картковий валет х3
х4
х5
0.25
0.5
1

картковий валет

Символ Christmas Eve - Карткова 10 х3
х4
х5
0.25
0.5
1

карткова 10

Символ Christmas Eve - Санта (Scatter) х3
х4
х5
2
5
10

Санта (Scatter)

Символ Christmas Eve - Подарунок (wild)

Подарунок (wild)

Символ Christmas Eve - Мишка (wild)

Мишка (wild)