РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Dancing Dragon Spring Festival / Фестиваль Весняного Дракона

Ігровий автомат Dancing Dragon Spring Festival

Кожна країна має свої традиції, звичаї та обряди. Про те, як прийнято святкувати Китайський Новий рік відомо навіть тим, хто ніколи не був у Китаї. Ще жодного разу це торжество і інші свята не обходилися без ритуального танцю дракона, заради якого туристи власне і їдуть в Китай на знаменну дату. Компанія Playson стала однією з тих, хто присвятив свій ігровий автомат Dancing Dragon Spring Festival Дракону, фестивалям і загальних веселощів. Поринути в цю приголомшливу атмосферу веселощів, традицій і яскравих вогнів зможуть всі бажаючі, адже слот користується великою популярністю.

Візуальна подача ігрового автомата виконана на вищому рівні. Власне, графіка є однією з фішок даного виробника. Палітра кольорів на головному екрані дуже яскрава, і складається з безлічі відтінків рожевого, лілового і червоного. Розбавляти таку гаму будуть світліші деталі інтерфейсу. Локація, на тлі якої буде відбуватися весь ігровий дійство, нагадує невеликий сад, в якому розвішані сотні вогнів. Потрібно визнати, що локація дійсно заворожує і здається містичної.

Особливості автомата Dancing Dragon Spring Festival

Доповнювати візуальний ряд буде звукова композиція, яка робить у все, що відбувається нотку реалістичності і динаміки. Конфігурація ігрового простору в грі Dancing Dragon Spring Festival дуже проста: ігрове поле має в своєму складі 5 барабанів і 30 ліній. Такі показники вважаються оптимальними для нових відеослотів, а тому користувачі зможуть повною мірою оцінити динаміку і продуктивність спинив. Для настройки базових параметрів тут є кнопки, розміщені на панелі управління.

Символіка гри - найважливіша складова, адже з її допомогою формуються призові комбінації. Кожен символ в Dancing Dragon Spring Festival промальований дуже реалістично і має власний комплектом виплатних коефіцієнтів. Ці коефіцієнти безпосередньо впливають на розмір винагороди, оскільки множаться на показник поточної ставки. Серед загальної кількості символів можна виділити парочку з розширеним функціоналом. Такими елементами стали вайлд і Скаттер. Вайлд необхідний для того, щоб доповнювати інші комбінації.

Доповнення можливо за рахунок того, що дикий символ є універсальним. Скаттер відзначиться від інших значень можливість грати врозкид. Скаттер будуть оплачуватися залежно від того, в якій кількості з'являться на барабанах. Якщо зображення з драконом заповнить всі осередки на поле, гравець отримує найбільшу нагороду автомата Dancing Dragon Spring Festival, а саме 150000 кредитів.

Автомати схожі на Китайський Новий Рік

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Dancing Dragon Spring Festival
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dancing Dragon Spring Festival
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
30
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.3 / 3
Макс. коефіцієнт:
150
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Dancing Dragon Spring Festival
Інтерфейс ігрового автомата Dancing Dragon Spring Festival Символи ігрового слота Dancing Dragon Spring Festival Бонусна гра ігрового апарату Dancing Dragon Spring Festival
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Dancing Dragon Spring Festival
Символ Dancing Dragon Spring Festival - Танцюючий лев х2
х3
х4
х5
0.6
1.5
6
30

Танцюючий лев

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Дракон х3
х4
х5
0.5
5
50

дракон

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Змій х3
х4
х5
0.2
1
5

змій

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Ліхтар х3
х4
х5
0.2
1
5

ліхтар

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Барабан х3
х4
х5
0.1
0.5
2

барабан

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Каратале х3
х4
х5
0.1
0.5
2

Каратале

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Написи х3
х4
х5
0.05
0.2
1

написи

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Конверт х3
х4
х5
0.05
0.2
1

конверт

Символ Dancing Dragon Spring Festival - Монета (wild)

Монета (wild)