РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Dracula's Family / Сімейка Дракули

Ігровий автомат Dracula's Family

Головний вампір в історії — граф Дракула — навряд чи може розраховувати, що його коли-небудь залишать в спокої. Мало про кого стільки написано книг, знято фільмів і створено ігрових автоматів. Розробники з компанії Playson вирішили піти далі і зробили ігровий автомат про сім'ю бунтівного вовкулака - Dracula's Family. Сімейка і правда заслуговує на увагу: що подружжя-вампіри, що їх дітки. автомат — колекція бонусів на будь-який смак і кожен пов'язаний з яким-небудь членом зоряної сім'ї.

Слот Сім'я Дракули виглядає вражаюче. На задньому плані готичний інтер'єр родового замку. Символи на барабанах яскраві і хитромудрі — велика кількість деталей надовго привертає увагу. Гра представляється заставкою, яка коротко знайомить з головними героями. Всі вони ведуть себе очікувано епатажно. музика підходяща — напружена і нервова.

Безкоштовна гра на автоматі Dracula's Family

В автоматі 5 барабанів і 15 ліній ставки. Оскільки лінії зафіксовані, їх вибрати не можна. Регулюванню піддається тільки загальна ставка. Для цього призначений селектор зі стрілками. Автогра налаштовується за різними параметрами. Крім кількості обертань, можна в якості стоп-події виставити ліміт виграшу і програшу.

старші символи — сім'я Дракули: сам граф, його дружина, дочка і якийсь домашній монстр. Малолітні сини зайняті в дикому символі. Як і належить, комбінації з главою сімейства приносять найбільший виграш. молодші символи — дуже здорово стилізовані карткові літери. Для всіх зображень мінімальна комбінація 3.

Вайлд символ
Дикий символ, на якому зображені бідові хлопчики-вампирчики, — дуже незвичайний. Він випадає тільки на 5-му барабані, але після закінчення ходу один з нащадків Дракули стріляє з рогатки очними яблуками і розкидає їх на 2 барабана: свій 5-й і ще один довільний. Так що виходить два поширених Вайлда.

Скаттер символ
Символ розкиду виглядає як логотип слота. При випаданні в будь-якому місці від трьох, він видає приз і запускає фрі-спини.

Фрі-спини
В ігровому автоматі Dracula's Family 4 види фрі-спинив на вибір. Але доступ до них дається не відразу, а по порядку. Спочатку відкривається перший, потім другий і так далі. Умова розблокування — 3 серії в поточному режимі.

Божевільне множення. Перший вид пов'язаний з донькою. Це серія з 15 безкоштовних ходів з 5-кратним множником. Нескінченна любов. Тут вже гравець зустрінеться в подружжям. Ті ж 15 ходів, але з додатковим цінних символом. Дикі шибеники. У цьому раунді головну роль відіграють сини. 15 фрі-спинив з Вайлд, який поширюється не на двох, а на трьох барабанах. Зрушення барабанів. Цією частиною заправляє домашній монстр. При кожному виграші барабани зсуваються вправо. При цьому крок за кроком збільшується множник: х1, х2, х4, х7. Фрі-спинив також 15.

Автомати схожі на Сімейка Дракули

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Draculas Family
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Draculas Family
платформа:
Playson
WILD символ:
є
Кількість ліній:
15
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.3 / 45
Макс. коефіцієнт:
1200
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Draculas Family
Інтерфейс ігрового автомата Draculas Family Символи ігрового слота Draculas Family Бонусна гра ігрового апарату Draculas Family
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Draculas Family
Символ Draculas Family - Дракула х3
х4
х5
90
450
1200

Дракула

Символ Draculas Family - Дружина Дракула х3
х4
х5
90
450
1200

дружина Дракула

Символ Draculas Family - Дочка х3
х4
х5
60
300
750

дочка

Символ Draculas Family - Зомбі х3
х4
х5
30
150
450

зомбі

Символ Draculas Family - Картковий туз х3
х4
х5
24
120
300

картковий туз

Символ Draculas Family - Картковий король х3
х4
х5
18
90
225

картковий король

Символ Draculas Family - Карткова дама х3
х4
х5
12
60
150

карткова дама

Символ Draculas Family - Картковий валет х3
х4
х5
6
30
150

картковий валет

Символ Draculas Family - Брати (wild)

Брати (wild)

Символ Draculas Family - Draculas Family (scatter) x3 225

Draculas Family (scatter)